Civic FC5 Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

Aracınız
Civic FC5 2019
Dostlar youtube apk dosya indirme linkini bilen varsa yazabilir mi?

burada apk lar var ama xapk olarak indiriyor. hariçten indirdiğiniz xapk açma dosyasıda araçta aktiv olmuyor.
Bilen varsa yardımcı olursa memnun oluruz.
saygılar

Aracınız
Civic FC5 2020
Dostlar youtube apk dosya indirme linkini bilen varsa yazabilir mi?

burada apk lar var ama xapk olarak indiriyor. hariçten indirdiğiniz xapk açma dosyasıda araçta aktiv olmuyor.
Bilen varsa yardımcı olursa memnun oluruz.
saygılar

Selamlar
Aslında youtube olan android cihazlara apk indirme uygulamaları kurup .Youtube apk’sını telefondan flash bellek’e atılabilir diye düşünüyorum.Denemedim sadece bilgi olması açısından yazıyorum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Youtube apk’sını telefonda nasıl buluyorsunuz? download kısmına düşmüyor? Sanırım telefona yüklenen alınıp başka bir yere yüklenemiyor?
saygılar

Aracınız
Civic FC5 2020
Apk paylaşma programları hangi programın apks’ni istiyorsunuz gibi seçenek sunması lazım.Uygulamarın hepsini gösterir siz youtube uygulamasını seçip apk oluştur dersiniz.Oluşturduk’dan sonra apk’yi kaydetmeyi veya paylaşmayı önerir olması lazım.Eskiden android kullanıyordum şu an android kullanmadığımdan ekran görüntülerini paylaşamıyorum .Ama yinede dediğim gibi epeydir kullanmadığımdan yanlış bilgide vermiş olmak istemem.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Problem şu ki araçtaki android sürümü 4.2.2 cep telefonları 7.0.0 üzeri dolayısıyla eski sürüm youtube gerekli. Ceptekileri aracın andoridi desteklemiyor.
saygılar

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
YouTube apk yüklüyorum cihaza da kurdum ama güncelleme istiyor oda Googleplay kur diyor nasıl güncellemeden devam edecegiz

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende de aynı sorun oldu. Google play i kurunca düzeliyor ama sistem çok ağırlaşoyor. Google play e ihtiyacı olmayan youtube.apk sine ihtiyacımız var. Kuranlar nasıl kurmuşsa bize anlatırsa memnun oluruz. Ayrica birde indirebileceğimiz bir link verebilirse süper olur.
Saygılar

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Google play kurulmuş nasıl oldu ise onu unistall yap sorun kalmıyor direk apk kur cmdroid den indir dim
Bende de aynı sorun oldu. Google play i kurunca düzeliyor ama sistem çok ağırlaşoyor. Google play e ihtiyacı olmayan youtube.apk sine ihtiyacımız var. Kuranlar nasıl kurmuşsa bize anlatırsa memnun oluruz. Ayrica birde indirebileceğimiz bir link verebilirse süper olur.
Saygılar

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri