Civic FC5 Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Arkadaşlar bunun çözümü park fireninin oraya aparat taktırmakla oluyor. Ben serviste yaptırmayı düşünüyorum imza karşılığı güvenlik açısında 100 tl ye yapıyorlarmış istanbul honda çifkurtlarda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Aparat dedikleri kesin direnç gruplu bir anahtardır :) teybe giden ucu ya açık devre yapıyordur ya da 12 v veriyordur.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cnyt01

0
Aracınız
[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam hızlı bi şekilde gördüm video da . Teybin arkasına el freninden bi kablo çekiliyor . Hiç mantıklı gelmedi . Yazılım vs yapılması lazım ben bekliyorum açıkcası.

cVc Rs

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@maksu hocam hızlı bi şekilde gördüm video da . Teybin arkasına el freninden bi kablo çekiliyor . Hiç mantıklı gelmedi . Yazılım vs yapılması lazım ben bekliyorum açıkcası.

cVc Rs

Hocam Honda bunun için yazılım çıkarmaz, yetkili serviste Honda nın bilgisi olmadan bu işi yapamaz.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam hızlı bi şekilde gördüm video da . Teybin arkasına el freninden bi kablo çekiliyor . Hiç mantıklı gelmedi . Yazılım vs yapılması lazım ben bekliyorum açıkcası.

cVc Rs
İşinin ehli bir usta yaparsa hiçbirşey olmaz. Sistem eğer + tetikle çalışıyorsa araya uygun bir sigorta atılırsa sıfır risk diyebiliriz.
Hondadan da yazılımı kesinlikle beklemeyin. Bu engellemeyi güvenlik açısından yapıyorlardır. Yazılım zaten direk Honda Japonya'dan geliyordur müdahale edemezler.
Bizde mitsubishi canter kamyon üretiyoruz yazılım daimler mercedesten geliyor. Kesinlikle müdahale edemiyoruz.

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Aracınız
Fc5 aracımı yarın teslim alıcam nasipse ama anlamadığım konu seyir halindeyken video oynatılmıyo mu cyclonem multimedia cihazında ? Doğru mu anladım?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Fc5 aracımı yarın teslim alıcam nasipse ama anlamadığım konu seyir halindeyken video oynatılmıyo mu cyclonem multimedia cihazında ? Doğru mu anladım?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hareket etmenize gerek yok, el frenini indirdiğiniz anda görüntü gidiyormuş. Kullanan arkadaşların söylediği bu.

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Geri