Civic FC5 Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

mali

0
Bugün serviste arkadaşla görüştüm teybin arkasında el freninden gelen kahverengi kabloyu kesip teypden çıkanı şaseye bağla el freninden geleni bantla dedi. Aramızda kalsın arkadaşlar

herkese merhaba ben yaptırdım. aynen anlattığı gibi resimdeki kabloyu kesip şaseye bağlıyorsunuz. araç 2017 executive resminide atayım
b2252cebb76bf8a617e39b1799abac6e.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
arkadaslar merhaba video izleme işini hallettım orjınal soket sayesinde ne kablo kesme ne kablo bırlestırme nede şaseye kablo baglama yapıyosunuz nede garantisi bozuluyor hıc ve servıslık bır ısınız de olmuyor ben aldım 10 dk da halletım ilgilenen arkdaslar benımle iletişime gecebilirler

Aracınız
kesinlikle arkadasın yaptıgı bu hataya düşmeyın honda bayısı ve servıslerıne sinyal gıdıyormus ve garantı dışı bırakıyolarmıs kablo kesmeyın arkdaslar yazık gunah soket sayesınde halledebılırsınız arkdasa yetişememişim ama yapacak bısey yok bunda n sonraki arkdaslar kesınlıkle boyle bi hataya dusmeyın elimde ihtiyacı olan arkdaslara soketler konusunda yardımcı oluyorum .. ,

Aracınız
[MENTION=7487]ahmet615[/MENTION] kardeşim ürünü nasıl temin edebiliriz birde bu montaj işini kendimiz yapabilir miyiz? Videolu anlatım gibi birşey olursa yada fotoğraflı anlatım herkesin çok işine yarayacaktır. Teşekkürler

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
erdal bey ben ürünü kendime getirirken birden fazla aldım ve elimde suan var irtibat numaram.

Eğer sorun olmayacaksa fiyat paylaşmanız daha hoş olacaktır. Bu şekilde kişiye Özel fiyat gibi bir durum olur, oda hoş olmaz. Teşekkürler

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
ekranın arkasına giren soketi cıkartıp bu soketi takın ve calıstırın işlem bu kadar . kablo kes bagla gibi vs işlem yok dilediginz zaman cıkartp takabılırısınz aracın kablolarını kesmek mantıklı degil kanatimce . ben elimden gelen yardımı yaptım

Geri