Civic FC5 Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

beni yanlış anlamayın bu durum gercekten üzücü olur bu bir emektir sarfedilen bir emek zaman maddi bi yönü var inanın bunu kablo keserek yapanlar 150 200 tllrre yapıolar ve bizlerin araclarının garantisini bozarak ben 150 tl karsılıgında gönderiyorum bende bedeva almadım bu soketleri ve tamamen risk alarak vergisini ödeyerek aldım anası tanasını gecti resmen ama nacizane yardımcı olmak bilgi dagıtmak en azında bilincçsiz yere garantisini oynamayın yazık günahtır bir sürü para vererek aldık hepimiz araclarımızı amacım ticaret yapmak degil forumda böyle bi konuyu aydıtlatmak bilgi vermektir kesinlikler . malesef soketlerden daha pahalı para gönderim boş yere masrafları gümrük vergisi geldiginde kargo ücretii hepsi var bunun icinde .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bakın bizim amacımız burada bir linç girişimi değil ama her şeyin belli bir yolu yordamı var. Konuya yardım edecek gibi girip bir düzine ürün fotosu ile kablo ve soketten oluşmuş bir parçaya 150tl fiyat biçmeniz hoş değil. Diğer başlıkta da aynı şeyi dile getirdim. Olaya gizem katmak yerine alım satıma açın başlığınızı ihtiyacı olan bu paraya değer diyen arkadaşlar alsın.

[MENTION=964]maksu[/MENTION]
Sen nasıl istersen üstadım :) Tayvanda var Malezyada var
Ürün bu arkadaşlara ait site geçici bakımda : http://www.btglobalsolutions.net/
Muhtemelen ebay tarzı bir sitede aynı arkadaşların sattığı link montaj videosu dahil: https://www.lelong.com.my/honda-civ...btglobalsolution-183637651-2017-10-Sale-P.htm
Başka bir link: http://www.alexautoshop.com/product/y-socket-ปลดล็อคหน้าจอ-honda-all-new-civic-fc-ไม่ให/
Bir de size Bonus çakayım :)
Böyle bir aparatta varmış. HDMI to wifi diye geçiyor telefon ekranını aktarmak içinmiş.
https://www.lelong.com.my/car-wirel...-btglobalsolution-I5306284-2007-01-Sale-I.htm

Aracınız
Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

ben ürünün fiyatını burda paylasmadim zaten foruma yeni üye oldum dolasıp göz gözdiryor ve yay fc5 yayı hakkında bılgın alırken boyle ni tartısma acıldıgını gördüm ona istinaden erdal cakmak beyin fiyatını paylasırmısın demesi üzerine fiyat bilgisi verdim rahatsızlık vermşşem özür dilerim .

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Burada hakaret olmadığı sürece kimse rahatsız olmaz [MENTION=7487]ahmet615[/MENTION] hocam. Sıkıntı yok. Dileyen var olan kaynağı seçer. Bu arada benim fc5 aracım bile yok :) Burada amaç herkesin bilgisi dahilinde birbirine yardımcı olması.

Aracınız
Estağfurullah arkadaşlar herkes alıp almamakta özgür parası olan ve beklemek istemeyen alır zamanı olan başka yerden alır. Hepinize teşekkür ederim. Bilgi paylaştıkça çoğalır.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

[MENTION=7487]ahmet615[/MENTION] burada yanlis olan kisim baska mesajiniz olmadan her konuda bu urunu paylasmaniz. Bu da haliyle satis amaciyla uye oldugunuzu doguruyor. 3 4 konuda paylasmissiniz yaniliyor muyum? Burada asil amaciniz alisveris degil de bilgi paylasimiysa hos geldiniz fakat yeni uyelerin alim satim yapmasi konusuna pek sicak bakmiyoruz

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

mali

0
komedi resmen bi başlıkta kablo olayını bu işi araştıran arkadaşlara yardımcı olmak için paylaştım. ürün satmıyorum kabloyu benden alında demiyorum acizane yardım. yok sinyal yolluyomuş hondaya yok garanti gidiyormuş hata yapmışım vs. servis müdürüne sordurup kestirdim kabloyu sıkıntı olmaz dedi

Aracınız
[MENTION=7487]ahmet615[/MENTION] burdaki adamlar GARANTİNİN İÇİNDEN GEÇİYORLAR ZATEN MODİDİYE YAPARAK aen kendini yirtiyon GARANTI gitmesin diye
BANADA HİÇ İNANDIRICI GELMEDİN

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

zoiree

0
merhaba,
mevzu güvenlik arkadaşlar. yoksa böyle yapmazlardı. bugün 140 ile sol şeritten giderken zıpır clio önüme atladı.
o sırada radyo ile uğraşıyordum, birden afaladım, çarpmamak için hafif fren, sağ, sol zikzak yaptım.
arkadan yetiştim yanına gelince, ne yapıyorsun dedim, genç biri oralı bile olmadı. yüksek hızda ikimizin de ölümüne neden oluyordu ama umurunda değil.
demem şu ki radyo ile uğraşıyor olmasaydım clio'yu daha erken fark ederdim, ya kontrollü yavaşlardım veya biraz daha hızlanıp yol vermezdim.
video daha da dikkat dağıtıcı unsurdur. hareket halinde kullanmayın, ille de kullanacaksanız, keyif sürüşünde 30-40 gibi hızlara kullanın.

Geri