Civic FC5 Civic Fc5 Hareket Halinde Video Oynatma

Aracınız
Değerli civic ailesi internetten çok fazla araştırmama rağmen Executive donanımında olan aracımdaki medya sisteminde hareket halinde mp4 formatlı video oynatması konusunda ne yaptıysam başarılı olamadım. Honda gizli menüden dd vsp error kısmını off konumuna getirmeme rağmen. El frenini indirdiğim anda video ekrandan gidip sadece ses geliyor. Crv modellerinde bu şekilde video oynatmak mümkünmüş. Her seferinde aynı ayarı yapmak gerekiyormuş. Ama maalesef Civic te olmuyor :( bu konuyla ilgili bilgi sahibi olanlar varsa bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?

No Fear dostum forumlarda tecrübem yok eğer hatalı biryerde konuyu açtıysam affola. Saygılarımla

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=6010]Erdal ÇAKMAK[/MENTION] Hocam konu doğru yerde sıkıntı yok, video oynatma olayı henüz çözülmedi Honda Türkiye nin konuyla ilgili bir şey yapacağını düşünmüyorum.
Belki ileride bazı servisler Honda Türkiye nin bilgisi dışında bir şeyler yapabilir.

Aracınız
[MENTION=6010]Erdal ÇAKMAK[/MENTION] Hocam konu doğru yerde sıkıntı yok, video oynatma olayı henüz çözülmedi Honda Türkiye nin konuyla ilgili bir şey yapacağını düşünmüyorum.
Belki ileride bazı servisler Honda Türkiye nin bilgisi dışında bir şeyler yapabilir.
1000 km bakımında servis ile görüşeceğim biraz naz yapıyorlar bu konuyla ilgili. Olmadı bir baklava ile giderim tatlı bazen kapıları açabiliyor. Üşenmem videoya çekerim yapacakları işlemi buradaki herkes faydalanır. Ama şimdilik sanırım bir çözüm yok.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
1000 km bakımında servis ile görüşeceğim biraz naz yapıyorlar bu konuyla ilgili. Olmadı bir baklava ile giderim tatlı bazen kapıları açabiliyor. Üşenmem videoya çekerim yapacakları işlemi buradaki herkes faydalanır. Ama şimdilik sanırım bir çözüm yok.

Mantıklı :)

Honda Türkiye korkusundan henüz bu işe girişen olmadı.

Aracınız
Mantıklı :)

Honda Türkiye korkusundan henüz bu işe girişen olmadı.
Ben aracı alırken konuştum teknik servisle yasak filan dedi ama bilirsin bi paket sigara bile bazen nelere kadir

Aracınız
1 hafta sonra bende servise gideceğim ilk konuşacağım konu bu olacak benimde. Gerçi güveniliğimiz için yasak olması lazım amma ?? :D

Elsa

0
Bende merakla bu konuyu araştırıyorum çözüme ulaştığımda sizlere paylaşacam arkadaşlar..

Admin sormadan paylastim ama nasil kaldiracam bilmiyorum baska bi civic sayfasi eger bi sorun teskil ediyosa lutfen siz kaldirin

SM-A9000 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri