Civic fc5 Kaza

Bu kaza yapan arkadaşın aracı sıfır almış motor kaputunda boya çıkmış fren merkezinde sorun var sıfır aldığı halde.Ama ne bayi ne genel müdürlüğü Honda’nın yardımcı olmuyor arkadaşa üstüne bu kaza birde.
Allah yardımcısı olsun ama arkasında durmuyor Honda sattığı aracın bunu anlamış olduk üzücü bir olay ama arkadaşın da şanssızlığı.
Servise girmişken herşeyine baktırması için fikirlerimizi söyleyip yardımcı olmaya çalışıyoruz. Allahım beterinden korusun cümlemizi .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Söyleyince de yardımcı olmuyor lar ustam gene sallıyor lar

Sent from my RNE-L01 using CivicTR Forum mobile app

Usta yaptırsan bir dert yaptırmasan ama bence yaptır en azından faturası olur görüntüsü olur ne bilim dışarıdaki bir bozuk sensör takar allah korusun bir daha göstermesin ama airbag açmaz bilmem ne olur uğraş bir daha rabbim büyüklerinden korusun

Airbag soketini sıyırmış 2 cm yanın dan geçmiş soketin ona çarpsa airbag açar mış

Dostlarım Kazadan Sonra Aracı Görmeye Gittim Pazartesi Günü Kaza Günü Şokun Etkisi İle Bakmak Aklıma Gelmemişti

Airbag Soketinin 2 cm yanın dan geçmiş Airbag O Yüzden Açmamış Soketleri Gösterdiler Patlasa'da Pert Verilmezdi Bu Araca Dediler

Frenler'i Konuştum Biz Aracı Burda Makine'de Test Edemiyoruz Ama Gerekirse Anlaşmalı Bir yere Götürüp Teste Sokarız Dediler

Dreksiyon Kutusu konusunu konuştum Şuan Bişe Belli Olmaz Yapıldıktan Sonra Kontrol Edilecek Dreksiyon Kutusu

Kemer Kitleme Konusunu Orda Baktılar Kitliyor Denildi Sen Yavaş Vurduğun İçin Salmıştır Belki Kemer Dediler

Kabul etti Allah tan kasko kazayı üstadım bu gün yapılmaya başlandı 15 gün minimum zaman biçtiler

Neyse rabbim daha kötüsünden korusun herşey düzelir ama içinde bir sevdiğine yada sana bişi olasıydı geri dönüşü olmayan bişi olmadığı için sen bi sadaka ver boşver gitsin üstadım ben ne kazalara gidiyorum insan arabadan soğuyor binesi gelmiyor ama beni hep mutlu eden kimseye bişi olmaması en büyük şükür sebebi sende öyle düşün tekrardan geçmiş olsun

Neyse rabbim daha kötüsünden korusun herşey düzelir ama içinde bir sevdiğine yada sana bişi olasıydı geri dönüşü olmayan bişi olmadığı için sen bi sadaka ver boşver gitsin üstadım ben ne kazalara gidiyorum insan arabadan soğuyor binesi gelmiyor ama beni hep mutlu eden kimseye bişi olmaması en büyük şükür sebebi sende öyle düşün tekrardan geçmiş olsun

Aynen öyle üstadım yok araçtan soğumadım aksine heyecan ile gelmesini bekliyorum

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Dostlarım Kazadan Sonra Aracı Görmeye Gittim Pazartesi Günü Kaza Günü Şokun Etkisi İle Bakmak Aklıma Gelmemişti

Airbag Soketinin 2 cm yanın dan geçmiş Airbag O Yüzden Açmamış Soketleri Gösterdiler Patlasa'da Pert Verilmezdi Bu Araca Dediler

Frenler'i Konuştum Biz Aracı Burda Makine'de Test Edemiyoruz Ama Gerekirse Anlaşmalı Bir yere Götürüp Teste Sokarız Dediler

Dreksiyon Kutusu konusunu konuştum Şuan Bişe Belli Olmaz Yapıldıktan Sonra Kontrol Edilecek Dreksiyon Kutusu

Kemer Kitleme Konusunu Orda Baktılar Kitliyor Denildi Sen Yavaş Vurduğun İçin Salmıştır Belki Kemer Dediler

Yazdıklarına bakılırsa servistekilerde bir yumuşama olmuş gibi, öyle olması güzel aracının herşeyini kontrol ettirip teslim al kardeşim ki bir daha böyle sorunlarla karşılaşmazsın umarım. Ve keyifle kullanmaya devam et allahım başka kaza bela vermesin inşallah.

Yazdıklarına bakılırsa servistekilerde bir yumuşama olmuş gibi, öyle olması güzel aracının herşeyini kontrol ettirip teslim al kardeşim ki bir daha böyle sorunlarla karşılaşmazsın umarım. Ve keyifle kullanmaya devam et allahım başka kaza bela vermesin inşallah.
Amin İnşallah kaza yapınca zaten herşeyi dile getirdim biraz da sert konuştum Hasar birimi ile hastane raporlarım ile birlikte kaza raporlarımı alıp ordan servise aşağı kata inip ustaya anlattım durumu kırmadı zaten bakılacağını belirtti

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri