Civic fc5 Kaza

Arkadaşlar Aracı Aldım 19.888.86 TL Hasar Kaydı Çıkıyor Araca Hepsi Hasar Parasımı Bilmem Ota Tüye Para Yazmışlar Çoğu Ordan Çıkıyor Hasar Kaydı Ücretinin

Dreksiyon kutumu Frenlerimi kontrol edin dedim ama Dreksiyon umda hafif bir ağalık var eskisine göre döndürürken tampon un ve çamurluğun Boyası sırıtıyor tutmuyor bayi ye söylüyorum güneş görmüş solmuş ya rengi ondan tutmuyor diyorlar alıp aracı servise sokuyorlar 10 dk sonra hiç bişeyi yok deyip geri çıkarıyorlar boya olayını kapının yarısını ve ön Kaput yarısını da Boyamam lazım ki tutsun diyorlar yani kısacası honda nın........ Ben kendi yaptıkları aracı boya'yamazlar araca adam akıllı bakmazlar

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar Aracı Aldım 19.888.86 TL Hasar Kaydı Çıkıyor Araca Hepsi Hasar Parasımı Bilmem Ota Tüye Para Yazmışlar Çoğu Ordan Çıkıyor Hasar Kaydı Ücretinin

Dreksiyon kutumu Frenlerimi kontrol edin dedim ama Dreksiyon umda hafif bir ağalık var eskisine göre döndürürken tampon un ve çamurluğun Boyası sırıtıyor tutmuyor bayi ye söylüyorum güneş görmüş solmuş ya rengi ondan tutmuyor diyorlar alıp aracı servise sokuyorlar 10 dk sonra hiç bişeyi yok deyip geri çıkarıyorlar boya olayını kapının yarısını ve ön Kaput yarısını da Boyamam lazım ki tutsun diyorlar yani kısacası honda nın........ Ben kendi yaptıkları aracı boya'yamazlar araca adam akıllı bakmazlar

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

geçmiş olsun hocam, malesef arabanın rengi zor bir renk, ama yinede bu onlar için bahane olamaz. Sıfır gibi aracı neresi güneş görmüşde solmuş denilebilir ? resmen biz yapamadık diyememişlerde sıvamışlar.. Daha önceki mesajımda da söylemiştim. eğer direksiyon kutusu ve bileşenleriyle ilhili bir sorun olma ihtimaline karşı onlarıda değiştirtin diye, görüyorum ki onlarda kazanın etkisiyle sıkıntı var. Benim tavsiyem servise gdin benım aracım direksiyonu böyle dönmüyordu gibisine baskı yapın ve değiştirtin. Zaten aracın hasar kayı cıkacagı kadar çıkmış, buda eklensin birşey kaybetmezsiniz. En azından iş düzgün olmuş deyip aracınıza severek binebilirsiniz.

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
Ben fb7 ile köpeğe vurdum ön soldan, hava yastığı sensörü kırılmıştı içeriden ama hava yastığı şişmemişti, sorduğumda da bana “patlamamış yastık daha ne istiyorsun” diye cevap aldım.
Lanet olsun size dedim çıktım.

2006 Vtec-2
2013 FB7 Elegance Otomatik

Geri