Civic fc5 Kaza

Aracınız
Civic FC5 2018
Cok gecmis olsun. insan dusunmeden edemiyor.acaba uretimsel hata mi var diye?Dusuk hizdan dolayi da acilmamis olabilir.Hangi bayi cikisli arac?

Aracınız
Civic FC5 2016
Sen hala vermedin mi mahkemeye onları ? Bu kaza da bahanesi olsun ver mahkemeye maddi manevi tazminat acıma kardeşim bunun olacağı öncesinden belliydi zaten gerçekten büyük geçmiş olsun.Böyle atlatmışsın.

Aracınız
Civic FC5 2016
Cok gecmis olsun. insan dusunmeden edemiyor.acaba uretimsel hata mi var diye?Dusuk hizdan dolayi da acilmamis olabilir.Hangi bayi cikisli arac?

Benim önceki aracım 2009 civic FD6 idi 2 yıl sorunsuz kullandım ne böyle şeyler gördüm ne böyle şeyler yaşadım.Ne bilim FC5 ler niye böyle anlamış değilim.

Aaaaa senmiydin o arkadaş kardeş ne deyim verilmiş sadakan varmış da o hızda öyle bir kazayla atlatmışsın.Okumuştum sen demiştin ben kaza yaparım kesin diye bununla geçmiş olsun canım kardeşim. Çok afedersin diğer arkadaşlarda affetsin beni ama git deki o servistekilere ALIN GÖTÜNÜZE SOKUN ŞİMDİ BU ARACI DE. Çok açık net.
Abi avukat ile görüştüm dava 2 Sene sürüyor ve masrafları çok Nakit im olmadığı için açamadım dava ve dediğin gibi alsınlar götüne soksunlar arabayı sonunda kaza yaptım tek kolla sürüyorum arabayı zaten engelli aracı hakimiyeti sağlayamadım tutamadım aracı

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sen hala vermedin mi mahkemeye onları ? Bu kaza da bahanesi olsun ver mahkemeye maddi manevi tazminat acıma kardeşim bunun olacağı öncesinden belliydi zaten gerçekten büyük geçmiş olsun.Böyle atlatmışsın.
Abi araba takılmasa demire sağ a yatıyordu demir e Takıldı tuttu aracı servis te görüşeceğim

Aracınız
Civic FC5 2016
Abi avukat ile görüştüm dava 2 Sene sürüyor ve masrafları çok Nakit im olmadığı için açamadım dava ve dediğin gibi alsınlar götüne soksunlar arabayı sonunda kaza yaptım tek kolla sürüyorum arabayı zaten engelli aracı hakimiyeti sağlayamadım tutamadım aracı

Allah yardımcın olsun kardeşim tekrar geçmiş olsun kaskodan yapılacak madem herşeyini yaptır bari bu sorunları bir daha yaşamaman dileğiyle. Fren merkezi direksiyon kutusu kaportadan öncelikli değişmesi gereken parçaların bence. Hasar kaydı çoğalır ama en azından kafan rahat kullanırsın bundan sonra.

Allah yardımcın olsun kardeşim tekrar geçmiş olsun kaskodan yapılacak madem herşeyini yaptır bari bu sorunları bir daha yaşamaman dileğiyle. Fren merkezi direksiyon kutusu kaportadan öncelikli değişmesi gereken parçaların bence. Hasar kaydı çoğalır ama en azından kafan rahat kullanırsın bundan sonra.
Onları nasıl kasko dan değiştireceğim ustam Fren merkezini Dreksiyon kutusunu falan Komple

Aracınız
Civic FC5 2016
Onları nasıl kasko dan değiştireceğim ustam Fren merkezini Dreksiyon kutusunu falan Komple

Direksiyon kutusu kesin zarar görmüştür çünkü kaldırıma çıktığında o aks kırılma anında zarar görmüştür onu hallederler de fren merkezi işte oda onların insafına kalmış. Tutanağa zarar görmüş değişmesi gerek yazarsa değişirler kılıfına uydurular. Herşey servisin insafına kalmış . Ama daha önceki şikayetlerini dikkate alırlarsa bence değiştiriler.

Geri