Civic Fc5 Klima Gazı R-1234yf

FB7 kliması sanki daha hızlı soğutuyordu? 22-23 dereceler yetiyordu. FC5 de 18 derecelere düşürdüm. Klima performansı kötü değil ama daha iyileri var. Bir videoda sanki klima sistemi farklı performansa etki yapmayan bir sistem gibi bahsetmişti. Ama çok ilgimi çekmediği için hangi video hatırlamıyorum. ama FB7 klimasına göre daha konforsuz. Ayrıca içimde kalmasın sölicem geri görüş de FB7 de çok iyi idi :)

Aracınız
Civic FC5 2018
2018 Aralık çıkışlı sıfır aldigim Civic elagance Eco arac kliması çalışıyor ama bugün sogutmadi.surcu tarafı sıcak üflüyor yolsu tarafı daha serin Gecen yaz kullanimimda nispeten sogutuyordu pek tatmin etmese de sıkıntı yasamadim.1 yıllık araçta bunun nedeni ne olabilir daha önce aynı sorunla karşılaşan varmi? teşekkürler

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
2018 Aralık çıkışlı sıfır aldigim Civic elagance Eco arac kliması çalışıyor ama bugün sogutmadi.surcu tarafı sıcak üflüyor yolsu tarafı daha serin Gecen yaz kullanimimda nispeten sogutuyordu pek tatmin etmese de sıkıntı yasamadim.1 yıllık araçta bunun nedeni ne olabilir daha önce aynı sorunla karşılaşan varmi? teşekkürler
Muhtemelen gaz kaçağı var.

Aracınız
Civic FC5 2020
Önceki aracım 6 aylık iken klima radyatöründe gaz kaçağı vardı.
Garantiden yardımcı olmuşlardı.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Civic FC5 2017
Klima yı acınca rolantide klimadan bir ses geliyor gaza basınca gecıyor neden oluyor bu birde ilk marşta aracı hareket etttirmeden ve gaza basmadan klimayı acınca geliyor bu ses sanki kayış sesi gibi FC 5 lerin klima si pek iyi değil galiba sogutmada problem yok gayet iyi sogutuyor sadece arac rolantide calısırken ses geliyor

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Klima yı acınca rolantide klimadan bir ses geliyor gaza basınca gecıyor neden oluyor bu birde ilk marşta aracı hareket etttirmeden ve gaza basmadan klimayı acınca geliyor bu ses sanki kayış sesi gibi FC 5 lerin klima si pek iyi değil galiba sogutmada problem yok gayet iyi sogutuyor sadece arac rolantide calısırken ses geliyor

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
3 FC5 im oldu hiçbirinde bu tarz bir sesle karşılaşmadım. Servise bir gösterin derim.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Klimalarınızı kışında kullanın arkadaşlar, gaz dibe çöküyor zamanla, ben hiç klima sorunu yaşamadım 4 yılda FB7 ile. Ayda bir en az 10 dk çalıştırırım arada 2000 devire çıkarak. Kimseleri zengin etmeyin gazın bir yere kaçtıgı yok kaçak olmadıktan sonra..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Klimalarınızı kışında kullanın arkadaşlar, gaz dibe çöküyor zamanla, ben hiç klima sorunu yaşamadım 4 yılda FB7 ile. Ayda bir en az 10 dk çalıştırırım arada 2000 devire çıkarak. Kimseleri zengin etmeyin gazın bir yere kaçtıgı yok kaçak olmadıktan sonra..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Gaz dibe falan çökmüyor. Boruların birleşiminde ki contalar kış aylarında klima çalışmadığında yağlanmıyor ve kuruyor. Kuruyan contalar da işlevini yerine getiremeyip kaçağa neden oluyor. Sizin dediğinize göre dibe çöken gazı nasıl sisteme dahil edeceğiz peki? Mantıklı bir açıklaması var mı?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Benzer sorunu daha önce iki kez yaz başında sizin gibi yaşadım, en son klima radyatörü değişti, konu linkini ekliyorum inceleyebilirsiniz.

Geri