Civic Fc5 orjinal lpg hakkında?

zevra

0
arkadaşlar ben fb5 almak istiyorum ama piyasa da sonradan taktıranlar var orjinal lpg ile sonradan taktırılan lpg arasında ne gibi farklar olur acaba? uyum ve performans farkı olurmu acaba yardımcı olurssanız sevinirim selamlar

zevra

0
fc5 işte senin profil fotondakinden kardeşim:)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaşlar ben fb5 almak istiyorum ama piyasa da sonradan taktıranlar var orjinal lpg ile sonradan taktırılan lpg arasında ne gibi farklar olur acaba? uyum ve performans farkı olurmu acaba yardımcı olurssanız sevinirim selamlar

Yıl sonuna doğru belki bende alabilirim ama kesin değil :)

Lpg için istedikleri fark çok fazla, fiyat farkından dolayı lpg yi sonradan taktırmak daha cazip gözüküyor.
Uyum açısından sorun olacağını düşünmüyorum 2013 yılına kadar fabrikasyon lpg diye bir şey yoktu, piyasadaki tüm civicler sonradan lpg takıldı hepside piyasa da sorunsuz geziyor.

Yıl sonuna doğru belki bende alabilirim ama kesin değil :)

Lpg için istedikleri fark çok fazla, fiyat farkından dolayı lpg yi sonradan taktırmak daha cazip gözüküyor.
Uyum açısından sorun olacağını düşünmüyorum 2013 yılına kadar fabrikasyon lpg diye bir şey yoktu, piyasadaki tüm civicler sonradan lpg takıldı hepside piyasa da sorunsuz geziyor.
Sonradan taktirmayin, eco modeli lpg icin modifiye edilmis bir motor. Daha dayanikli ve sorunsuz olacaktir

Sent from my Lenovo K53a48 using Tapatalk

Aracınız
Yanlış bilmiyorsam lpg uyumu için motorda 28 parça değişmiş. Ayrıca diğer markaların dizel farki icin istediği 10 15 bin tl varken 6 7 binlik 150000 km garantili cok daha cazip tercih sizin

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

eğer arada 6 7 bin lira fark varsa eco ya değer. Çünkü dışarda taktırsanız 2 3 bin lira mecbur verceksiniz. Ve 6 yıl garantiniz 3 yıla düşecek.
Ayrıca yukarıda da belirtildiği gibi eco da lpg için modifiye edilmiş bir motor var.

3 bin TL kâr edicem diye sonradan lpg taktırmayın. Fabrikasyon lpg li civic'de motorda 25 parça lpg ye uyumlu olması için değişik yani sadece garantiye vermiyorsunuz o fazladan fiyat farkını ona göre düşünün karar verin.

Sent from my GT-I9500 using CivicTR Forum mobile app

Geri