Civic FD6 Şanzıman Yağı

tnrgnd

0
Benim fd6 109 binde 2 ay önce honda terakkide şanzıman yağı motor yağı filitreler 700 tlye değişti,şanzıman yağının ikinci değişimi oldu.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Sanziman yagini bugun mutluhan honda da degistirdim. 255tl odeme yaptim. Degistirecek arkadaslar yetkili serviste degistirebilir ozel servislere gore cok fiyat farki yok.

Arkadaşlar aracım 83bin kmyi gördü. Vites geçişlerini hissediyorum ve sanki vites geçerken çıkırt diye ses duyuyorum. emin de değilim ama km dolayısıyla değişim şart sanırım artık. aracı devamlı kullanıyorum. yatan bir araç değil.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
merhaba, geçen hafta 210 lira yağı 65 tl işçilik fiyatı ödeyerekten yetkili servisten şanzıman yağını değiştirdim.sanayiden ustamın bizzat git yetkili servisten değişim yaptır dediği için gittim.Serviste ki yetkili subap ayarıdır şanzıman yağıdır vs.şeylerde mutlaka buradan işlem yapılması faydalıdır dedi.motor yağıdır filtredir senelik bakımlarını gidip sanayi de yaptırmak elbette mantıklı diyerekten dürüstlk gösterdi bilginize..

Aracınız
Servise ücretsiz direksiyon airbag motoru değişimi için geldim. forum a bakınca konuyu gördüm benim araba da Manuel Fd6 84000 de gelmişken değiştirdim 300 TL tuttu. İzmir çamkıran da bilginiz olsun.

F3311 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geri