Civic HB aksesuar

Bagaj havuzlarınız hayırlı olsun, güle güle kullanın
Bir de Body kit kırmızı şeritleri için ne kullanıyorsunuz acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bagaj havuzlarınız hayırlı olsun, güle güle kullanın
Bir de Body kit kırmızı şeritleri için ne kullanıyorsunuz acaba

Sivas ta yapacak kimse olmadığı icin (ince işçilik ve para etmeyeceği icin kimse yapmak istemedi kısacası) reklamcı Arkadasa gidip, normal kırmızı folyo yu şeritler halinde kestirdik, arabayı güneşe çektik , Body kıt ısınınca uygulamayı yaptık, sıcak, folyoya sekil vermeyi kolaylaştırıyor(araç kaplayanlarda tabanca var onunla yapıyorlar) tamponlardaki köşeli yerler icin. olmazsa sökeriz dedik , çok gideceğini düşünmedim , 6 ay oldu gayet iyi..
uğraşamam derseniz araç kaplamaci Birilerini ikna ederseniz yarım saatte yaparlar .

Bugün arka park sensörü ve cameranın hezimetine uğradım :( malesef Sensör sinyal vermedi ve arka da duran direğe çarptım ve ufak çaplı tampon da şekil bozukluğu ve hafif çatlak meydana geldi çözüm için ne yapabilirim yardım ederseniz çok sevinirim
88232c13085de5075828285698892ec0.jpg
93351e46133e6efe2b56b02cf09a45d6.jpg
f5b867e3f359287ee9b5dbceb27dac19.jpg

SM-A5100 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bugün arka park sensörü ve cameranın hezimetine uğradım :( malesef Sensör sinyal vermedi ve arka da duran direğe çarptım ve ufak çaplı tampon da şekil bozukluğu ve hafif çatlak meydana geldi çözüm için ne yapabilirim yardım ederseniz çok sevinirim
88232c13085de5075828285698892ec0.jpg
93351e46133e6efe2b56b02cf09a45d6.jpg
f5b867e3f359287ee9b5dbceb27dac19.jpg

Hocam çok büyük geçmiş olsun dün bende misafir olarak gittiğim evin garajından çıkıyordum arka bulunan beton direğe nerdeyse çarpıyordum sağolsun arkadaş uyardı durdum sonra sensör ötmeye başladı hayret yani

Hocam çok büyük geçmiş olsun dün bende misafir olarak gittiğim evin garajından çıkıyordum arka bulunan beton direğe nerdeyse çarpıyordum sağolsun arkadaş uyardı durdum sonra sensör ötmeye başladı hayret yani

dikkat edin, Allah korusun can sıkıcı bir durum oluyor, bende anlamadım allahtan hızlı değildim , yoksa komple kırılabilirdi

Merhaba Civic hb aracıma akrapovic egzoz ucu düşünmekteyim. Oem ucu kesip yeni ucu monte etmek gerekiyor. yeni ucu sipariş ederken ucun giriş çapını bilmek gerekiyor ve hiç bir yerde bulamadım. bilgisi olan varsa sevinirim.

Bu Yen'i çıkan civic Type-R' ın egzozunu taktırmak istesek acaba servis buna nasıl bakar. Bu günlerde servise gidecek arkadaşlar sorabilirim

Valla Type R egzozuna servis yüksek bir rakam isteyecektir. çünkü oradaki uc değil son susturucuyla beraber diye biliyorum. Ben bu hafta sonu eve giderken bir egzozcu görüp girip büyüttüm ucları. araç şu anda serviste gelince fotoğrafınıda yüklerim. bence orjinali ufak kalmakta oradaki boşluk için.

Geri