Civic HB aksesuar

ST3

0
Aracınız
Arkadaşlar merhaba,

Ben Antalya'da yaşıyorum. Beyaz HB aracım var. TypeR spoilerim şuan yapım aşamasında. Honda en az 5-10 bin tl civarı olur dedi. Ben de Antalya'da tanınmış bir ustaya yaptırıyorum şuanda. Bittiğin de sizlerle de paylaşırım. Saygılarımla :)

Arkadaşlar merhaba,

Ben Antalya'da yaşıyorum. Beyaz HB aracım var. TypeR spoilerim şuan yapım aşamasında. Honda en az 5-10 bin tl civarı olur dedi. Ben de Antalya'da tanınmış bir ustaya yaptırıyorum şuanda. Bittiğin de sizlerle de paylaşırım. Saygılarımla :)

Hadi bakalım hayırlı olsun
Kaça mal oluyo acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fiyat da gayet iyi hocam bitince fotoları görmek için sabırsızlanıyorum

[MENTION=857]EMRAH[/MENTION] ben arada kontrol ediyorum 8500 km oldu... sıkıntı yok ama biraz önce internette bir hb şikayeti gordum yarın sabah bakacm tekrardan

Arkadaşlar bu egzoz sesi biraz kısık geliyor bana daha önce BMW 3.18 İS bardı orijinal egzoz süper doyurucu bir sesi vardı. Acaba orijinalliğini bozmadan birşeyler yapılır mı merak ettim.

emr@h

0
[MENTION=857]EMRAH[/MENTION] ben arada kontrol ediyorum 8500 km oldu... sıkıntı yok ama biraz önce internette bir hb şikayeti gordum yarın sabah bakacm tekrardan

Bende rs aracimi satip hb civic aldim problem yok die bende internette gördüm ama 8500 km yaptiysaniz bi problem oldugunu dusunmuyorum cunku almadan önce cok arastirdim hb leri malum sütden dili yanan yoğurdu üflüyerek yiyor:)

Geri