Civic HB aksesuar

Aracınız
Civic FB7 2013
Aracı satın alırken söylenen en büyük yalan seramik kaplama, şeffaf kaput koruma, koltuk koruma vesaire bi halta yaramıyor hepsi para tuzagı Honda alacaksaniz aklınızda bulunsun bunları yaptırmayın onun yerine araci ilk 1 ay pek kullanmayın hatta yıkatmayın bırakın boyası biraz kemikleşsin cunku su bazlı oldugu icin hassas fakat zaman gectikce sertlesiyor yani sağlamlasiyor önden giden aracin firlattıgı taş kaportaya denk gelmeze tampona gelecek yani illa bir yerleri çizilecek o nedenle ilk 3 ay mıcırlı yollara girmeyin, harfiyat kamyonlarına yaklaşmayın bence bi halt olmaz. Honda servisi şeffaf kaput filmi tavsiye ediyor peki sonra ne mi oluyor ilk basınclı su yıkamada folyo çatlıyor sonra eeee efendim bu kullanıcı hatası gitti mi 500 tl geçmis olsun sökülmesi ayrı dert yenisini ister misiniz peki efendim yeni takalım para peşin kaput koruma meşin... ;)

Eylülde teslim aldım, gözlemliyorum sürekli daha rastlamadım.
İnşallah da rastlamam?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bende hatchbackler de olmadığını biliyorum.ama yanlış yazilmadiysa şikayet var sitesinde 1tane göçük problemi şikaaayeti var.umarim böyle bir problem çikmaz

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
[MENTION=10901]mutlu.tahan.7[/MENTION] , [MENTION=10988]Onuran42[/MENTION] Hatchback araçta da göçme oluyor ama sedan kadar sayısı fazla değil yada sedan kadar satılmadığı için belki az geliyordur.

[MENTION=10901]mutlu.tahan.7[/MENTION] , [MENTION=10988]Onuran42[/MENTION] Hatchback araçta da göçme oluyor ama sedan kadar sayısı fazla değil yada sedan kadar satılmadığı için belki az geliyordur.

Umarım dediğin gibi değildir [MENTION=3234]UK61[/MENTION]
Bundan sonra, her bindiğimde takip edeceğim.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Umarım dediğin gibi değildir [MENTION=3234]UK61[/MENTION]
Bundan sonra, her bindiğimde takip edeceğim.

Görüştüğüm birkaç arkadaşta göçük var yurtdışı üretimi diye tamamen sorunsuz değil yani. Umarım bizlerde çıkmaz can sıkıyor gerçekten.

Geri