Civic Hb Garaj

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
havalandırma kanalını sökünce benimki geçti şimdilik. umarım çözümü burdur.

Nasıl yaptınız bunu? Sürücü tarafı mı yolcu tarafı mı? Detaylı bilgi verebilir misiniz?

Benim bildiğin sol ön airbag yazan direkten geliyor sertçe bastırdım mı kesiliyor trim sesi.

Nasıl yaptınız bunu? Sürücü tarafı mı yolcu tarafı mı? Detaylı bilgi verebilir misiniz?

Benim bildiğin sol ön airbag yazan direkten geliyor sertçe bastırdım mı kesiliyor trim sesi.

öncelikle torpidoyu kendinize çekerek çıkartıyorsunuz. sonra altta bir kapak daha var onuda sökün. kanalı göreceksiniz. kanal birleşim yerindeki klikleri bastırarak sökün ve biraz güç uygulayarak çıkartın.

ön direkten benimde ses geliyordu. direk üzerinde airbag yazan yazıyı ince bir cisimle kaldırın altında direği tutan vida çıkıyor. vidayı söküp direği kendinize doğru çekin çıkıyor. sonra ses geldiğini düşündüğünüz noktalara keçe tarzı bantlarla güçlendirme yapın. özellikle ön cam birleşim yerinden gelebilir orayı destekleyin.

ben araçtaki trim seslerine aşırı hassasım. benim araçta sürücü tarafındaki el tutma yerinin oradan ses geliyordu. kapı fitilini araladım tavan döşemesi ve airbag birbirine değdiği yerlere keçe yapıştırdım oradaki seside kestim. yolda giderken el tutma yerinin olduğu alana tavan döşemesine elinizle bastırın ses kesiliyorsa anlattığım yalıtımı yapabilirsiniz.
Umarım sorunlarınız düzelir araçtan soğumadan.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Valla bu iş beni aşar ellemem de servise gidince söyleyeceğim bunu. [MENTION=7660]airkasim[/MENTION]

Sırf bu sesler için Yen'i aldığım fc5 kasa Honda'yı sattım hb aldım bundaki sesler sattığım araçtan daha fazla bende ön cam birleşme tarafından geliyor. Ona nasıl bir çözüm uygulamamız lazım acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ibo

0
Aracınız
Bana göre civic hatchback tek eksiği anahtarsız çalıştırma yaklaşık bir aydır kullanıyorum şimdiye kadar bi sorun yaşamadım yakıt biraz yüksek 12 litre civarında bu da motorun yeni olmasından motorun açıldıkça düşer diye düşünüyorum

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bana göre civic hatchback tek eksiği anahtarsız çalıştırma yaklaşık bir aydır kullanıyorum şimdiye kadar bi sorun yaşamadım yakıt biraz yüksek 12 litre civarında bu da motorun yeni olmasından motorun açıldıkça düşer diye düşünüyorum

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak

A3C8EBEE-FDCD-46A4-83F4-44B422A0859D.jpg
Sakin kullanım uzun yol
IMG_0289.jpg

12 lt çok yuksek bir değer
Dur gazla s modunda sürekli 100-200 denemesi yapsanız vereceği değerler 11-12 lt

Hocam yanıtlar icin tşkler 71db sorun değil önemli olan lastigin yumusak hamurlu olması daha cok benim aracta Conti vardi rezalet gurultulu sert hamurlu zaten. Son 1 senedir Michelin Crossclimate kullaniyorum araca konfor geldi rahat ettim resmen cok fark ediyor tümsekler, çukurlar, bozuk zeminden artık korkarak geçmiyorum mesela. :)

Ben biraz daha bekleyeceğim HB Prestige paket gelir mi diye gelmez ise seneye yaz aylarinda Sport paket buyuk ihtimal mecburen yine beyaz alacagim kendi aracimda beyaz FB7 Civic ama metalik mavi gelirse onu alirim direkt. Modifiye dusunmuyorum cunku arac zaten kendinden modifiyeli ama aksesuar dusunebilirim iç aydınlatma ama onuda servis yaparsa dısarıda uğrasamam vaktim olmaz zaten. Facebook grubunda bir 3 lü ön ledler gormustum hosuma gitti ama satan kisiler montaj eder mi bilinmez sormak lazım. RS logosu isterim ön ve arkaya servis takar ise yani şunlari Honda kendisi taksa olmaz sanki araç Sport paket diyorlar aracin arkasinda Sport Badge bile yok hadi orada yok icinde neden yok farkı neyse ekle fiyata çok sinir bozucu bunlar.

IMG_8250.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=12727]mrtswn34[/MENTION] Maşallah Allah kaza bela vermesin.

Geri