Civic Hb Garaj

Maxut

0
Kendi aracımda yaptığım ufak değişiklikleri bu başlık altında paylaşmayı düşünüyorum.
.
Geçtiğimiz hafta verdiğim siparişler elime ulaştı. Uygulama yaptıkça fotoğrafları buraya atacağım.
.
Şu anda led araç içi aydinlatma, jantlar için kırmızı şerit, civic yazılı sticker, rs logosu, bagaj filesi ve bantları, çamur önleyici paçalık ve plastidip kaplama istedim.
.
Ürün bulabilirsem krom cam çıtası ve kapı kolu da almak istiyorum. Ancak kapı kolunu krom mu yoksa karbon mu almak konusunda tam karar veremedim. Bekletiyorum o nedenle.
.
Dün araç iç ışıklarını ledler ile değiştim. Orta tavanı değişirken sigorta attı. O yüzden fotoğraf çekemedim. Bugün sigortayı değiştirdim. Yarın akşamda fotoğraflarını atarım. Isınma sorunu yok. Arıza ışığı yok. Şık bir görüntüsü var.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5587]Maxut[/MENTION] Merakla bekliyoruz :eek:k:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5587]Maxut[/MENTION] Elinize sağlık, değiştirdiğiniz ampullerin tiplerini yazabilir misiniz?

Maxut

0
Teşekkürler. Ampül tipi belirleme konusunda pek becerikli olmadığım için böyle paket halinde aldım. (:)
.
Bu arada jantlara kırmızı şerit çekmeyi denedim ancak jant üstünde düzensiz alanlar olduğundan yapışmadı. Balans yapacakti muhtemelen. Baska bir şekilde yine deneyeceğim. Olursa fotograf paylaşırım.
.
Janta olmayan kırmızı şerit ile deneme amaçlı tampon ve marspiyele uygulama yaptım. Janta yapıştırmayı beceremezsem janttan vazgeçip tampona yapıştırmayı düşünüyorum.
.
Ürün linki: http://urun.n11.com/arma-sticker/jant-icin-kirmizi-serit-fitil-P131532204

20170618_150508.jpg

Teşekkürler. Ampül tipi belirleme konusunda pek becerikli olmadığım için böyle paket halinde aldım. (:)
.
Bu arada jantlara kırmızı şerit çekmeyi denedim ancak jant üstünde düzensiz alanlar olduğundan yapışmadı. Balans yapacakti muhtemelen. Baska bir şekilde yine deneyeceğim. Olursa fotograf paylaşırım.
.
Janta olmayan kırmızı şerit ile deneme amaçlı tampon ve marspiyele uygulama yaptım. Janta yapıştırmayı beceremezsem janttan vazgeçip tampona yapıştırmayı düşünüyorum.
.
Ürün linki: http://urun.n11.com/arma-sticker/jant-icin-kirmizi-serit-fitil-P131532204

20170618_150508.jpg

Plasti Dip kırmızı sprey boya ile jantlara kırmızı şerit çekmek uygun olur mu acaba ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ayrıca lip lerede plasti dip neon kırmızı sprey boya şerit uygulaması daha güzel olur sanırım iyi bir işçilikle

Maxut

0
Ayrıca lip lerede plasti dip neon kırmızı sprey boya şerit uygulaması daha güzel olur sanırım iyi bir işçilikle

Plastidip spreyde aldim. Öncelikle şerit ile renklendirmeyi deneyeceğim, olmazsa plastidip deneyeceğim. Plastidipte sıkıntı olabilecek bir durum var. O da: sadece jant lastik birleşim yerine kırmızı çizgi yapmak istediğimden diğer bölgeleri izole etmek zor olacak.
.
Bugün paçalık montajınıda yaptırdım. Ancak paçalıklara yapıştırmak için aldığım civic yazılı yapışkanları kaybettim. Onları bulup yapıştırdıktan sonra fotoğraf paylaşacağım yine.
.
Plaklaliklari söküp silikon ve çift taraflı bant ile sabitledim. 1 haftadır arayıp bulamadigim kırmızı rs logosunuda buldum. Arabayı yikattiktan sonra onuda yapıştıracağım.
.
Bu arada gittiğim aksesuar montajı yapan bayiye krom cam çıtasını sordum. Çıtaları eliyle yoklarken üstünde siyah bir bant fark ettik. Bantın altında da krom görünümlü bir malzeme var. Yanı orjinalinde cam çıtaları krom ancak üstü siyah parlak bir folyo ile kaplanmış. Oradaki usta siyah banti kaldırınca krom malzemenin ortaya çıkacağını söyledi ancak ben cesaret edemedim. Belkide kalitesiz bir nikelaj var ve solma lekelenme yapacak. Bilmediğimden üstüne krom cam çıtası yapıştıracağım. Ancak cesaret edip o bantı sökecek varsa krom üstü siyah kaplama olduğunu soyleyeyim.

Aracınız
iyi günler honda civic hb sport 1.5 benzinli 182 bg model aracı almak istiyorum. önerileriniz şikayetleriniz var mı ? karar vermek adına fikirlerinize ihtiyacım var.

Geri