Civic Hb Garaj

.
Henüz deneme aşamasındayım. 1 hafta oldu monte edeli. Rüzgarda sökülmez ancak su ile sökülebilir.
.
Açıkçası üstte ince olan şeritin yapışkanı çok kalitesiz. Son kısmı yapışmadığı için kendim araya çift taraflı bant uyguladım. Ama jantlardan söküp uyguladigim alttaki şerit çok kaliteli. Güzel yapistirilirsa sökülmez. Ürünün linkini paylaşmıştım önceden.
.
Yapışkanı Kalitesiz olan ürünle ilgili yorumumu da yıkamadan sonra yapacağım. Çünkü su ile sökülme ihtimali yüksek.

ürün 4m ve 1,60 cm diyor kalitesiz derken 1,60 olan mı kalitesiz yoksa başka malzememi, birde yapışkan 3m marka mı, sonuçta en kalitelisi o.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Maxut

0
ürün 4m ve 1,60 cm diyor kalitesiz derken 1,60 olan mı kalitesiz yoksa başka malzememi, birde yapışkan 3m marka mı, sonuçta en kalitelisi o.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

http://m.n11.com/jant-icin-kirmizi-serit-fitil-P131532204 Bu urun kaliteli. Yapiskani kaliteli. Kendiside kaliteli.
.
Başka bir tane daha aldım. N11 den aldım ancak muhtemelen modacar in ürünü. O ürünün yapışkanı çok kalitesiz. Bazı yerlede kendi yapışkanı işe yaramadığı için o bölgeleri çift taraflı bant kullanarak ben yapıştırdım. Üründe de yer yer solmalarda vardı. Ancak yinede yapıştırdım tampona. 1 haftadır tamponda. Eğer yıkamadan sonra sökülmezse onunla devam edecegim. Sökülürse yukarda linkini verdiğim ürünü kullanacağım. Onun sokulecegini sanmam. Oldukça kaliteli.

Maxut

0
Rica ederim.
.
Bu arada araç iç mekanı için sipariş ettiğim kırmızı şerit geldi. Parlak, açık kırmızı bir renk. Çok hoşuma gitmedi rengi. Ancak uyguladıktan sonra dahada netlesir fikrim. Onuda buradan paylaşacağım.

N11 den Rs logo sipariş vermiştim geldi metal değil, plastik, ayni satıcının 3 ilanı var, sadece birinde metal yazıyor, fotoğraflar ayni, sadece ürün açıklamasını okuyun öyle alın, fiyat ayni, belki metal yazan metaldir :))

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Maxut

0
N11 den Rs logo sipariş vermiştim geldi metal değil, plastik, ayni satıcının 3 ilanı var, sadece birinde metal yazıyor, fotoğraflar ayni, sadece ürün açıklamasını okuyun öyle alın, fiyat ayni, belki metal yazan metaldir :))

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben rs logoyu sipariş vereli uzun süre oldu. Hiç dikkat etmemiştim. Keşke daha önceden haberim olsaydı.

Maxut

0
Araç paçaliklarini monte ettirmiştim. Üstüne beyaz civic yazılı etiketleride yapıştırdım.
.
Pacaliklar birebir uyumlu değil. Kaporta ile arasında boşluk kalıyor biraz. Ancak kötü durmuyor. Alınabilir.

Geri