CİVİC HB sport plus hakkında

[MENTION=10329]Duman efendi[/MENTION] diğer arabalarla kıyaslaman çok güzel bir bilgi olmuş teşekkürler. yazılım ile kac bg çıkardınız aracı
210 beygir oldu.,son hız limitörü de iptal edildi. Hondata nın da önerdiği de bu seçenek.
225 beygire çıkartmak mümkün race chip ile. Ama onda da hız iptali yok.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=16522]LUGAI[/MENTION] acıklaman için teşekkür ederim forunda yakıt olayınıda araştırdım
[MENTION=10329]Duman efendi[/MENTION] sizde maşallah arabayla baya ilgileniyorsunuz arabayı deri koltuk felan yaptırmışsınız hoşuma gitti yazılım felan başka ekstralarınız varmı aracın fotolarının olduğu bşr sayfanız varsa bakmak isterim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=16522]LUGAI[/MENTION] acıklaman için teşekkür ederim forunda yakıt olayınıda araştırdım
[MENTION=10329]Duman efendi[/MENTION] sizde maşallah arabayla baya ilgileniyorsunuz arabayı deri koltuk felan yaptırmışsınız hoşuma gitti yazılım felan başka ekstralarınız varmı aracın fotolarının olduğu bşr sayfanız varsa bakmak isterim

Resim çekmedim ama aklıma gelenleri yazayım. İlginizi çeken olursa yardımcı olurum.
Hondata
Pedal chip
lastik paspaslar
Hareket halinde video izleten aparat
Deri koltuk
Kapı giriş civic plastikleri
Kapı içleri civic plastikleri (inip binerken kapılara ayak vurmasın)
Kol tutamacının yerine gözlük kabı
Arabanın ön göğüs ve kapı çitalarına kırmızı şeritler
Telefondan kontrol edilen ayakaltı aydınlatma
Vites kolunun bulunduğu göze ambiyans aydınlatma
Ön cam ile ön göğüs arasına ses kesici lastik
Kablosuz şarj ünitesi
Seramik kaplama
Cam filmleri
Kapılar açılınca yanan uyarı ışıkları
Düğme paneline karbon çerçeve
Işığa duyarlı ve kayıt yapan dikiz aynası.
Hıza duyarlı kilitlenen kapılar için obd2 adaptörü
Kulakçık viteslere ilave kulakçıklar
Cep telefonundan kablosuz yayın izlemek için kablosuz adaptör
Orta kol dayamanın içine gıldır gıcık koymak için göz
Direksiyondaki mat gri çerçevelerin yerine siyah çerçeveler
Bagaj ve kol dayamanın içindeki usb ye kırmızı ledler
Kapıların dış kenarlarına başka araba ve kaldırımlara çarpınca hasarı azaltacak lastik şeritler

Aklıma gelenler bunlar

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Maşallah bu işlerden anlayan birisiniz hayran kaldım

Maliyeti ne oldu size [MENTION=10329]Duman efendi[/MENTION]

Aracınız
Civic hb al keyfine bak ama dizel olanı al füme rengi harika gerçi type-R da olan pacific gri var o olsa çok iyi olur

eyvallah önerin icin dizel donanım olarak iyi olsa görünüş olarak pasif duruyor bundan ötürü düşündürüyor beni

Aracınız
Sadece egzoz çıkışı tek evet haklısın ama benzinli de alırsan aldığın ÖTV indirimini 5 yılda ödersin

forumda araştırmalarıma göre çok aşırı bir yakışı olmadığı kanaatine vardım ama :) yazılan degerler makul değerler geliyor aslında benzinli araca göre

Aracınız
Evet arkadaşlar bugün gittim hem doğuş oto hemde honda efe ile görüştüm

doğuş oto şaşmaz kavşapındaki bayisi için bu kadar terbiyesiz ilgisiz alakasız insanlar görmedim tirilyon param olsa bir daha oraya ugramam

Honda efe ise alaka bir kac tık daha iyi ve en azından sorularımın cevaplarını alabildim.

dolayısı ile

1.5 sport plus eski ay arabasına 97 000 yeni ay arabasınada 102 000 fiyat verdi ( faturalardaki değişkenlik yüzünden ) (renk beyaz ve fümede bulundugunu soyledi)
1.6 dizel hb 119000 fiyat verdiler

tabi uyguladıkları iskonto nedir ötv kac nasıl hesaplıyorsunuz diye detaya inmedim varis ataması istediler onu halledince tekrar gideceğim 2-3 ayı bulur dediler o zamana kadar fiyatta değişir dediler ama şimdilik durum budur....

kararım ise 1.5 sport plusdan yana olacak golf ve civic karsılastırmasında iç mekan ve dış tasarım olarak civic de daha agır bastı

bilgilendirme amaçlıdır.

LUGAI

0
Dostum ötv hesapla dersen hesaplayan siteler var tabi aracin hangi %lik dilime girdiginide bakman lazim genelde hesaplayan sitenin bir yerinde yazar dilimler.Biz honda boraya gitmistik bizi ayakta beklettiler önumuzde kendi aralarinda konusuyorlardi bakmadilar bize sonra efe ye gittik orasi doluydu ama oturma alanina oturttular cay kek felan ikram ettiler satis danismanlarinin isi bitince hemen yönlendirdiler bizle araç alimina kadar çok iyi ilgilendiler yani hep bilgi verdiler bilgi aldik hep iletisim halindeydik.Araci aldiktan sonra bile hep aradilar.Ilk olarak engellinizde zihinsel,mental bozukluk var ise vasi istemislerse bu birkaç ayi buluyor söyle diyeyim polisler sizi arastiriyor sorusturuyor,engellinin üstunde mal mulk varsa biraz daha ciddi oluyorlar bu durumlarda.Vasi islemini araba icin aldiginizi kesinlikle söylemeniz lazim hakime.Zaten davayi 2-3 ay sonrasi civarina veriyorlar o arada seni arastiriyorlar felan uzun iş.Ama vekalet ise araç alimi baya basitlesiyor.Bide vasi olayinda şu var 5 yil sonra satacagin zaman bu paraya hakim el koyuyor engellinin adina bir hesap aciliyor ve gerektigi zaman hakimden izin alinip gerekli görunurse o parayi alabiliyorsun.Bu tamamen engelinin haklarini korumak üzere yapilan bir uygulama.Şunuda belirtmek isterim vw yi tercih etmemenize sevindim :)

Geri