Civic HB Sport Plus ile Ben de Artık Aranızdayım

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
@UK61 tanpon altlarındaki kırmızı şerit boya mı yaptırdın yoksa etiketmi kullandınız.

Civic Hb SPORT Plus 182bg

Reklamcıya gittim kırmızı yapışkanlı folyo kestirdim makinede ölçü girerek kestiler onu eli yatkın bir arkadaşla ısıtarak taktık. Uzunluk aracın hangi yanı olacak o kadar, folyo genişliği ise 0.80 mm yada 1 cm şeklinde iş görüyor ;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@OnurHas Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yeni aracınız hayırlı olsun.
CivicTR ailesine hoşgeldiniz.
İyi forumlar dilerim...

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
Ankara Bora bayinden sıfır bi civic aldım aracı alınca gelen anlaşmalı firmanın yetkilisi Peşin 2000 tl ye seramik kaplama ,boya koruma ,kaput koruma filmi ,motor koruma ,ses izolasyonu ,cam filmi, su itici cam yüzeyi malzemesi yapmayı teklif etti çok bilgim yok ama kabul ettim fiyat kafama ucuz gibi geldiğinden korkularım var ama çok bildiğim bişey değil dediğim gibi anlayan arkadaşlar acilen bi yorum yaparsa iptal edeceğim gerekirse
•••

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Ankara Bora bayinden sıfır bi civic aldım aracı alınca gelen anlaşmalı firmanın yetkilisi Peşin 2000 tl ye seramik kaplama ,boya koruma ,kaput koruma filmi ,motor koruma ,ses izolasyonu ,cam filmi, su itici cam yüzeyi malzemesi yapmayı teklif etti çok bilgim yok ama kabul ettim fiyat kafama ucuz gibi geldiğinden korkularım var ama çok bildiğim bişey değil dediğim gibi anlayan arkadaşlar acilen bi yorum yaparsa iptal edeceğim gerekirse
•••

Ben daha önce hiç yaptırmadım, ona yorum yapamayacağım fakat fiyat olarak bize istanbulda teklif edilenin neredeyse yarısını teklif etmişler size :) Burda aynı iş için 3500 istediler bizden aracı alırken.

S

Silinen üye 11736

Guest
1 yıl önce aynı paketi yaptırdım 1500e şimdi 2000 uygun bence. Kaput filmi önemli ses yalıtımı otobanda işe yapıyor.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri