Civic HB Sport Plus ile Ben de Artık Aranızdayım

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ankara Bora bayinden sıfır bi civic aldım aracı alınca gelen anlaşmalı firmanın yetkilisi Peşin 2000 tl ye seramik kaplama ,boya koruma ,kaput koruma filmi ,motor koruma ,ses izolasyonu ,cam filmi, su itici cam yüzeyi malzemesi yapmayı teklif etti çok bilgim yok ama kabul ettim fiyat kafama ucuz gibi geldiğinden korkularım var ama çok bildiğim bişey değil dediğim gibi anlayan arkadaşlar acilen bi yorum yaparsa iptal edeceğim gerekirse
•••
Fiyat iyi ucuz da işi nasıl yapacaklar malzeme kalitesi nasıl olacak o sıkıntı. Yani adam filmi yapar ya da kaput koruma yapar seramik vesaire bunları yaptıktan sonra ne kadar süre dayanır önemli olan o.

COR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hayırlı uğurlu olsun :) Hayallerinin peşinde koşman ve nihayetinde buna ulaşman çok keyifli olmalı:) Allah kaza bela vermesin

OnurHas

Super Moderator
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Hayırlı uğurlu olsun :) Hayallerinin peşinde koşman ve nihayetinde buna ulaşman çok keyifli olmalı:) Allah kaza bela vermesin
Merhabalar, mesajınızı şimdi gördüm, gözden kaçmış arada bir şekilde kusura bakmayın.
Bu gerçekten bambaşka bir duygu, arabayla her sabah karşılaşmak,kapısını açmak, çalıştırmak, gaza basmak... Her biri bambaşka bir heyecan benim için... Ve bu heyecanın uzun bir süre boyunca devam edeceğini hissediyorum...
Dün arabayı seramik kaplama ve kaput filmi için ilgili yere bıraktım. Bir günde arabamı deli gibi özledim inanılmaz bir şey

ANE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Öncelikle bütün Civic TR ailesine merhabalar.
Adım Onur, Kastamonu'da yaşıyorum. Dün kaporasını ödediğim ve haftaya teslim alacağım Civic HB Sport Plus aracımla yakında fiilen aranızda olacağım inşallah. Günlerdir internette araştırıyorum, araç hakkında fikir sahibi olmaya çalışıyorum ve okudukça doğru bir tercih yaptığımı anlıyorum.
Çocukluğumdan beridir bir spor araba sahibi olma hayalim vardı ama önce gençlik yıllarımda bütçemin elvermemesi, sonra evlenip çoluk çocuğa karışmamla daha farklı araçlara duyduğumuz ihtiyaçla bu hayalimi hep ertelemiştim.
Nihayet kalbimin sesini dinledim ve hem spor araba tutkumu tatmin edecek, hem de aile arabası olarak kullanabilceğim bir araç olduğunu düşünerek Civic HB Sport Plus'a karar verdim. Daha direksiyonuna bile oturmadım ama heyecanla teslim alacağım günü beklemeye başladım.
Aracı teslim aldıktan sonra burada düşüncelerimi ve izlenimlerimi sizinle aktif biçimde paylaşacağım. Ama sizlerin de her türlü görüş ve önerisine açık olduğumu belirtmek isterim. Özellikle aracı aldıktan sonra seramik kaplama mı yaptırayım yoksa kaput ve tampona film mi çektireyim, bu konuda kararsızım, fikir ve önerilerinizi bekliyorum. Herkese iyi forumlar diliyorum...
hoşgeldiniz hayirli olsun aracınız kazasız belasız binmek nasip olur insallah

FC5_CVT

Geri