Civic FK7 Civic Rs aracına LPG taktırmak

Selam 2017 model Civic hatchback aracımı LPG taktırmayı düşünüyorum YouTube'de videoları var bir tane arabaya takılmış sorunsuz görünüyor 7000 lira fiyat isteniyor taktırmayı düşünüyorum arkadaşlar aklıma takılan tek şey Garanti garanti beni üzer mi bilmiyorum 3 yıl dolmak üzere bu konuda görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim takılan wpg sonrasında hiçbir performans kaybı Yaşanmıyor benzin aldı başını gitti Geçen gün tatile gittim 800 kilometreyi 500 TL benzin harcadım

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Arkadaslar bende dun vsi2 di prins ile araniza katildim. Bagajin son hali bu ancak sag ve sol tarafta bagaj havuzunun altinda bosluklar var bunlari sert kopuk ile doldurmam lazim. İlk dolum 34 litre aldi. 38 falan almazsa benim icin uzun yolda eziyet olur. Bakalim 2. Dolumu bekleyecegim.

Ekli dosyayı görüntüle 254412
O kadar litre alması bence normal, 7 senelik FB7de şimdiye kadar hiç 32 lt.den fazla LPG alamadım :)
Uzun yolda 30 lt. yakıtla cruise ile sakin kullanınca 400 km.lere görmeniz bence hiç zor olmayacaktır bence (y)

Arkadaslar bende dun vsi2 di prins ile araniza katildim. Bagajin son hali bu ancak sag ve sol tarafta bagaj havuzunun altinda bosluklar var bunlari sert kopuk ile doldurmam lazim. İlk dolum 34 litre aldi. 38 falan almazsa benim icin uzun yolda eziyet olur. Bakalim 2. Dolumu bekleyecegim.

Aynısı sedan da da oluyor. Bugün 1000 km bakımına gideceğim. Bagaj işini soracağım bakalım nasıl bir fikir sunacaklar.

Hayırlı olsun.

S

Silinen üye 20336

Guest

Hayırlı olsun... ?
Sorunsuz ve keyifli sürüşler... ??

Montajı ne kadara yaptırdınız ?
İscilik mukemmel oldu suan benzin ibresi dusmesin diye module bir diyot eklenerek modul montaji yapilmali dendi diyotu beklemedim ama ilerleyen gunlerde ekleyecekler ibre her kontak acildiginda dogruyu gosterirse size haber ederim. Montaji 7500 e yaptirdim. Facebook prins sayfasinda fotolari paylastilar montaj yapilan bayi ay otogaz beykent.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
İscilik mukemmel oldu suan benzin ibresi dusmesin diye module bir diyot eklenerek modul montaji yapilmali dendi diyotu beklemedim ama ilerleyen gunlerde ekleyecekler ibre her kontak acildiginda dogruyu gosterirse size haber ederim. Montaji 7500 e yaptirdim. Facebook prins sayfasinda fotolari paylastilar montaj yapilan bayi ay otogaz beykent.
Fotoğraflara baktım. güzel duruyor motor kısmı.
Peki firma motorda oluşabilecek lpgden kaynaklı bir arızaya garanti veriyor mu?

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar

Bagaj epey başarılı olmuş gözüküyor hocam. İyi günlerde kullanın.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Benim aracıma 40 lt simit takıldı bayağı şişti hatta bagajda yer kalmadı. Sizinkini nasıl takmışlarkı böyle duruyor inanın anlayamadım. Eğer sizin için bir mahsuru yoksa paspası kaldırıp bir iki foto çekebilirmisiniz çok merak ettim doğrusu. Hb araçlarda stepne havuzu çok çukur değil

Son düzenleme:

gunesec

Özel Üye
Hayırlı olsun güle güle kullanın. Benim aracıma 40 lt simit takıldı bayağı şişti hatta bagajda yer kalmadı. Sizinkini nasıl takmışlarkı böyle duruyor inanın anlayamadım. Eğer sizin için bir mahsuru yoksa paspası kaldırıp bir iki foto çekebilirmisiniz çok merak ettim doğrusu. Hb araçlarda stepne havuzu çok çukur değil

Hocam günaydın, size de hayırlı olsun. bir foto da siz ekler misiniz? Bagajda yer kalmadı demişsiniz de merak ettim nasıl montaj yaptıklarını. Selamlar

Bu gün eklerim inşallah hatta müsait olursam kısa bir video da çekerim
Hocam günaydın, size de hayırlı olsun. bir foto da siz ekler misiniz? Bagajda yer kalmadı demişsiniz de merak ettim nasıl montaj yaptıklarını. Selamlar

Geri