Civic rs chip uygulama

Aracınız
eski bir scirocco kullanıcısı olarak chip'den uzak durmanızı öneririm, o değerler doğru dedikleri gibi araba gözle görülür şekilde farkediyor,
ben yaptırdıktan sonra,
1- vites geçişleri düzensizleşti 2. ayında mekakronik arza verdi , servis aşırı sıkışma ve devirsiz kullanım dedi 6,700 liraya değiştirdim,
2- devirdayım bozuldu , 680 lriaya yine gereğinden fazla sıkışmadan ,
3- egsoz orta susturucunun yanından üfürmeye başladı contasını yakmış,
4- arabanın eski sesinden eser kalmadı traktör gibi ses çıakrtmaya başladı ve elim direksiyondayken bariz şekilde titreme vardı , ustaya gösterdim motor kulakları yuva yapmış dedi plastiklerini falan değişmeye kalktı ,
5- iç plastik aksamında kasıltılar sesler çıkmaya başladı çatır çutur,
kısaca yavaş yavaş arabayı düzensizleştirip dinamiğini bozuyor ve büyük sorunlara neden oluyor,
tercübe ile sabit..

Aracınız
Hangi firmaya yaptirmistiniz acaba ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Megachip - Ankara

Adamlar işini yaptılar güzelde çalıştı sorun yapılan işte değil,
sorun yaptırdıktan sonra aracın dengesinin bozulmasında,
adamlar test edip herşeyini ayarlamış aracın ona tutup gereğinden fazla güç verince illaki biryerlerden arıza veriyor,

Cnyt01

0
Aracınız
Yazılım biraz şans işi bütün araçlarımda yazılım vardı. Sorun yaşamadım. Stock araçlarımda sorun olan da oldu. Oda şans. Çok titiz kullanırım. Pro2 Racechip kullanıyordum. Rs de ultimate var.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Cnyt01 hocam sizin aracınızda varmı RaceChip? RS için bende almak istiyorum ama hiç kullanan biri bulamadım. Bir kaç sorum var.

efela

0
Aracınız
Yazılım biraz şans işi bütün araçlarımda yazılım vardı. Sorun yaşamadım. Stock araçlarımda sorun olan da oldu. Oda şans. Çok titiz kullanırım. Pro2 Racechip kullanıyordum. Rs de ultimate var.

Hocam ultimate hakkında biraz bilgi verin,merak içindeyim,kaça mal oldu, performans nasıl,herhangi bir aksilik varmı

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cnyt01

0
Aracınız
Normal racechip kullanımda bi değişiklik Yok. 4 Aydır kullanıyorum. Stock RS le farkı çok . f30 3.20i ile kafa kafadaydı Racechipten önce. Şuan çok fark var. Yakıt şehir içi 8.5lt yakıyor.
Uzun yol 150km/s sabitledim 1000km 7.3lt yakıyo.
Dönüşte 1000km 120km/s sabitledim 6.3lt yakıyor. Eurodan dolayı pahalı. Değer mi değer bence ama.

cVc Rs

Aracınız
honda Türkiye ye sordum..kesinlikle böyle bişe yapmayın uzun vadede motorun , mekanik parçaların kısacası aracın ömründen yersiniz dedi..biz önermiyoruz ve garanti dışı kalır dedi..eldeki güçle idare edicez :)

Cnyt01

0
Aracınız
honda Türkiye ye sordum..kesinlikle böyle bişe yapmayın uzun vadede motorun , mekanik parçaların kısacası aracın ömründen yersiniz dedi..biz önermiyoruz ve garanti dışı kalır dedi..eldeki güçle idare edicez :)

Hocam boşuna zahmet etmişsin, Türkiye'de garanti dahilindeki aracına servis dışında yaptığın her değişilik ilgili kısmı (kısımları) garanti dışında bırakır.

Geri