Civic rs chip uygulama

Aracınız
Yazılım biraz şans işi bütün araçlarımda yazılım vardı. Sorun yaşamadım. Stock araçlarımda sorun olan da oldu. Oda şans. Çok titiz kullanırım. Pro2 Racechip kullanıyordum. Rs de ultimate var.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba rs aracinizla halen racechip kullaniyor musunuz? Ben de racechip rs versiyonunu dusunuyorum yeni revize edilmis +42hp ve 60nm yapmislar eski gts degerlerine yaklasmis. Ancak sorun cikartir mi turboyu zamanla eritir mi ciddi anlamda soru işareti? Sizin tavsiyeleriniz nedir acaba??

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar RS ler için Ecumasters ta yazılım yaptıram oldu mu? Bayi sahibiyle dün uzun uzun sohbet ettik; kodlar Almanya’dan hazır geliyormuş burda sadece ecuya aktarımı yapılıyor.
Daha önce tecrübe eden oldu mu?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar her önemli ecu'nun bir event log u vardır. Yani ne demek bu. Servis bulamadığı arızalarda eski logları alıp fabrikaya gönderir ve araçta normal bilgi akışı hariç başka bir şey olmuş mu diye kontrol eder. Eğer siz motor torkunda değişime gittiyseniz o kodlar sizi garanti dışı bıraktırmaya yeterlidir.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar her önemli ecu'nun bir event log u vardır. Yani ne demek bu. Servis bulamadığı arızalarda eski logları alıp fabrikaya gönderir ve araçta normal bilgi akışı hariç başka bir şey olmuş mu diye kontrol eder. Eğer siz motor torkunda değişime gittiyseniz o kodlar sizi garanti dışı bıraktırmaya yeterlidir.
Başkan yazılımla beraber ecudaki data logları da temizliyorlardır diye düşünüyorum. Açık kapı bırakacak olsa firma yazılıma garanti veremez sanırım.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Başkan yazılımla beraber ecudaki data logları da temizliyorlardır diye düşünüyorum. Açık kapı bırakacak olsa firma yazılıma garanti veremez sanırım.

Sistemi ram gibi değil de rom bellek gibi düşün. Korumalı bir dataya 3. kişi by pass yapabilir ama logunu silemez. Örneğin motor ecu'ya performans uygulaması yapmak için hondalarda ecu değişimi gerekir. Ford'da ecu değişimine gerek kalmadan yapabilirken hondalarda ecu değiştirmek gerekir.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Sistemi ram gibi değil de rom bellek gibi düşün. Korumalı bir dataya 3. kişi by pass yapabilir ama logunu silemez. Örneğin motor ecu'ya performans uygulaması yapmak için hondalarda ecu değişimi gerekir. Ford'da ecu değişimine gerek kalmadan yapabilirken hondalarda ecu değiştirmek gerekir.
Log silinemediği için mi ecu değişmesi gerekir diyorsunuz?

Şu ana kadar gördüğüm her çeşit yazılım ve chip tuningde oem ECU kullanılıyordu.

Ad Soyad
Ahmet Kayacan
Aracınız
Civic FC5 2020
Merhaba rs aracinizla halen racechip kullaniyor musunuz? Ben de racechip rs versiyonunu dusunuyorum yeni revize edilmis +42hp ve 60nm yapmislar eski gts degerlerine yaklasmis. Ancak sorun cikartir mi turboyu zamanla eritir mi ciddi anlamda soru işareti? Sizin tavsiyeleriniz nedir acaba??

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
racechip gts modelini gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

Geri