Civic rs hakkında bilgi eksiklikleri.

İyi gunler. Bu ay araç almayı düşünüyorum. Ben rs modelini beğendim o kadar cok araştırdım. Bayiye gittim inceledim. Eşim ise hb modelini beğendi. Rs ve hb hakkında kullananlardan gerçekçi yorumlara ihtiyacım var.
1. Bu araç gerçekten trafikte kac litre yakıyor.
Uzun yolda kaç litre yakıyor.
2. Rs ile hb arasında arka diz mesafesi çok mu sizce (hb modelini inceleme fırsatım olmadı)
3. Hb alsam 2 3 yıl sonra satmaya kalktığımda sedan gibi değerini öldürmeden satabilir miyim? Simdiden yardimlariniz için teşekkür ederim.

vss

0
Aracınız
İyi gunler. Bu ay araç almayı düşünüyorum. Ben rs modelini beğendim o kadar cok araştırdım. Bayiye gittim inceledim. Eşim ise hb modelini beğendi. Rs ve hb hakkında kullananlardan gerçekçi yorumlara ihtiyacım var.
1. Bu araç gerçekten trafikte kac litre yakıyor.
Uzun yolda kaç litre yakıyor.
2. Rs ile hb arasında arka diz mesafesi çok mu sizce (hb modelini inceleme fırsatım olmadı)
3. Hb alsam 2 3 yıl sonra satmaya kalktığımda sedan gibi değerini öldürmeden satabilir miyim? Simdiden yardimlariniz için teşekkür ederim.
sedan herzaman daha rahat satılır ve kullanırken daha kullanışlıdır.arka diz mesafesi sedanda biraz daha fazla gibi.rs de deri döşeme var hb de yok.anahtarsız çalıştırma da aynı şekilde.ben olsam sedan alırdım.yakıt olarak uzun yol 5-5,5 lt şehiriçi 7-7,5 lt arası yakar

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=5330]vss[/MENTION] Bende sedan istiyordum ama eşim hb alalım ben sedanı kullanamam diyor bu yüzden hb e kaydı kafam. Teşekkür ederim sadece aklımı kurcalayan efendi gibi binildigi zaman gercekten şehir içi 7 lt lere gelir mi?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=7916]Leventkg123[/MENTION] Rs de durum ne olur bilmiyorum ama önceki nesil civiclerin tamamında sedan ikinci elde her zaman daha güçlü oldu.
Yakıt konusunda forumdaki konuları inceleyebilirsiniz.

Cok teşekkür ederim yardımlarınız için. Kafam çok karışık 2 seçeneğim var 1 isi hb 2017 civic, 2.cisi leon 1.4 ecotsi 150 hp 250 tork ama yüzü eskimiş bir araba leon ama sunroof anahtarsiz çalıştırma dsg gibi artıları var ama gönlüm hep hondadan yana. Bu kadar eksiği olmasına daha fazla yakmasına rağmen.

Sent from my XT1650 using CivicTR Forum mobile app

ircan

0
Aracınız
Walla ben otomatik exe eco aldim ve ilk bndiginde esim anahtari verdi benden bu kadar demisti kullanamyacagini soyledi ancak ocaktan beri daha binemedim araca :) biraz on yargili oluyorlar alistimida vermiyirlar

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

sedan al derim bende sedan rs aldim şubatta şehirdışı 5 litrelere kadar düşüyor şehirici 8litre civari gayet iyi ,aracin motoru cok güçlü diger c segmenti araclari kiyaslarsak lider sayilir d segmentindeki araclara kafa tutar bu motor

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

sedan al derim bende sedan rs aldim şubatta şehirdışı 5 litrelere kadar düşüyor şehirici 8litre civari gayet iyi ,aracin motoru cok güçlü diger c segmenti araclari kiyaslarsak lider sayilir d segmentindeki araclara kafa tutar bu motor

Hocam teşekkür ederim sana danisacagim bir kaç konu var sizin araç renk olarak nedir. Kırmızı düşünüyorum. Bide hiç uzun yol yaptınız mı mesela ben İstanbul'da çalışıyorum ama memleket iskenderun git gel yaparken otobanda 130 a sabitlesem araç 6lt yı geçer mi?

XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

beyaz renk benim aracim kırmızı da cok guzel bir renk 6 litreyi gecicegini zannet miyorum ben genelde 110a sabitliyorum 5 litreyi gecmiyor

Geri