• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

Civic vs Jetta

Hay Allah oda bundan mı kaybetti yani :))) Bagaj konusu önemli tabii o hiç sevmediğim pasatın sadece bagajına hayranım:)
V40 bundan ve biraz pahalı oluşundan kaybetti
Passat ve jettadaki bagaja 3 adet koç yanyana sığar o kadar büyük yani

Amaaaaa bi honda degiiiiil :) mercedes beni hiç cekmiyor nedense? dedigim gibi bmw baska :) sonuç yasasin hondaaaaa :)

Amaaaaa bi honda degiiiiil :) mercedes beni hiç cekmiyor nedense? dedigim gibi bmw baska :) sonuç yasasin hondaaaaa :)
Neden acaba halbu ki yeni mercedeslerde ki yelpaze far, dizeldeki gelişim gibi şeyler beni etkiliyor :) bmw konsol olarak efsane birde daha spor ayrıca yakıt ekonomisini mükemmelleştirdi birde birde sanırım türk erkeklerinin hastalığı bmw :))))

Dün gece Honda'nın sitesinde Accord ile Civic'i karşılaştırdım, sonuç beni şaşırttı. Civic'te olan bir sürü şey Accord'ta yoktu.

Param bmw almaya yetmez gerçeğini bir kenara birakirsam :) ben japondan baska araba almayi pek dusunmuyorum. Accord dedin mi akan sular duruyor bende. 1 defa kullandim cok güzel araba. Param olsa hayali yaparsam bi bmw denerim. Para çok nasilsa satar accord alirim :)