• Forumumuzun gelişimini ve ayakta kalmasını desteklemek için, Özel üye olabilir veya Sticker alabilirsiniz, detaylar için lütfen TIKLAYIN!

CİVİCTR CANDIR

Katılım
20 Eki 2017
Mesajlar
95
Tepki puanı
49
Konum
Şanlıurfa
Bu aralar mazda3 almaya nıyetlendim ve öncesinde mazdaclub tr ye üye olup bilgi almak ıstedim 5 gündür tek kelıme cvp yazan yok dönüş yapan yok
@m2hamid orayada üye bilir.. civictr bu konuda diğer forumlardan açık ara önde bence..benim sorulara cevap verme ortalaması 20 dk geçmedi ve gerçekten herkes elinden gelen başından geçen tecrübeyi çok aktif ve samımıyetle aktarmaktan çekınmıyor.. TÜM FORUMDAŞLARIMA SELAMLAR OLSUN
 

h.k_ahmet

Sayfa Yönetim
Yönetici
Katılım
27 Ara 2015
Mesajlar
4,079
Tepki puanı
3,340
Konum
Konya
Aracınız
Civic ES7 2001
İfadelerinizden dolayı forum adına teşekkür ederim. Diğer forumların durumunu bilmiyorum. Takip ettiğim başka yerde yok zaten. Tebrik etmenizin sebepleri aktif yönetim kadrosu ve bilinçli üyelerden oluşmasıdır. Menfaat beklenmeden karşılıksız yapılan yardımlardan dolayı samimi bir ortam oluşmasını netice veriyor. Forumdaki arkadaşlardan hiç biri ile daha yüzyüze görüşmedim. Lakin insan his ve duygular ile bunu anlıyor. ;)
 

w0lkan

Super Moderator
Yönetici
Katılım
25 Ocak 2018
Mesajlar
869
Tepki puanı
964
Konum
İstanbul
Bazen de ters tepiyor bu durum;yeni üyenin yeni açtığı konunun daha önce konusulduğunu bilen forum yöneticileri/kullanıcıları önceki konulara yönlendirmeye çalışınca arama yapmak/araştırmak istemeyen yeni üye “sana ne” -“biliyorsan yaz bilmiyorsan yazma” - “ ben bidaha açtım konu nolacak” gibi tepkiler verebiliyor. Bu tipteki kişilerin açtığı konulara diğer forum kullanıcıları da cevap yazmayarak forumdan uzaklaşmasına sebep oluyor.Forumda bir kültür halini artık bu, daha eğitimli,ne aradığını istediğini bilen, saygılı ve nazik bir topluluk haline geliyoruz.Artan kullanıcı sayısına rağmen bunu mümkün olduğunca sürdürmek korumak önemli.


06 HONDA 2234
 

NoFeaR

Sayfa Yönetim
Katılım
20 Ocak 2014
Mesajlar
15,312
Tepki puanı
2,450
Konum
İzmir
Aracınız
Civic FC5 2016
Güzel yorumlarınız ve düşünceleriniz için kendim ve yönetim adına teşekkür ederim. Konu forumdan açılmışken güzel bir haber vereyim, forum uygulamasında başta bildirim gelmeme gibi bir çok sorun vardı, iki hafta içerisinde android için yeni bir uygulamamız kullanıma sunulacak. İphone kısmı biraz sıkıntılı olduğu için sadece android üzerinden gitmeyi planlıyoruz.
 

m2hamid

Sayfa Yönetim
Yönetici
Katılım
7 Eyl 2014
Mesajlar
5,262
Tepki puanı
5,305
Konum
Türkiye
Aracınız
Civic FB7 2013
Başka bir marka forum hakkında yorum yapmam pek etik değil, ama zaten mazda'nın ülkemizde kullanıcı sayısı düşük olduğu için forum aktivasyonu da haliyle biraz yavaş olabilir, yine de mazdaclubtr'nin içeriğinde kullanıcı deneyimi açısından oldukça faydalı bilgilerin mevcut olduğunu düşünüyorum.
CivicTR'de gerçekten değerli vakitini bu platform için harcayan çok kıymetli birçok kişi mevcut ve sizlerinde desteği ile sürekli kalitesini arttıran ve büyüyen bir platform olarak yoluna devam ediyor :)
 
Katılım
28 Tem 2016
Mesajlar
264
Tepki puanı
115
Konum
Bursa
Aracınız
Civic FC5 2018
Bu forum sayesinde iyi ki Honda almışım diyorum. İleride aracımı satıp eve peşinat yapmak gibi bir niyetim var.
Sırf buradan uzaklaşmamak için alacağım düşük modelli aracı da Honda marka almak istiyorum.
Ne de olsa her türlü sorunda forumdaşlar yardıma hazır bekliyor.
Allah önce yönetimden sonra da katkı sağlayan herkesten razı olsun.

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
 
Üst