Çizik Yardım

Aracınız
nasıl hallederim bu durumu çok kötü bir şey değil gibi ama uzun ve hafif içe götürmüş

Ekli dosyalar

• P_20170226_194851.jpg
    P_20170226_194851.jpg
    97.3 KB · Görüntüleme: 7
Aracınız
halka şeklindeki çıkıntı yaptı karanlıkta gözükmüyor da siyaha boyanır mı bu şey delirtiyor insanı ya

Aracınız
teşekkürler ederim. ya sadece çizik olsa çok takmıycam da hafif çizik boyunca içe çökme var ya

Aracınız
Öncelikle geçmiş olsun, göçük düzeltme istasyonlarına gidersen belki onlar yardımcı olurlar yoksa dediğin gibi çukurlar oluşmuş pasta ile olacak iş değil pasta cila ile boyayı zorlarsan başına iş alırsın herkesinde bildiği gibi Honda'ların boyaları çok nazik çiziği alayım derken deneyimsiz kişilerin elinde o kısımdaki boyayı yakabilirler.Tekrar geçmiş olsun Allah daha beterinden saklasın.

Aracınız
Merhabalar arkadaşlar aracımı servet düşmanı Allah'tan korkmayan bir karaktersiz şahıs tarafından resimde ki gibi çizilmiştir. Bu ön kaput çiziği pasta cila kapatır mı yoksa rütuş mu yaptırılmalı tavsiyeniz ne olur ? Çizik alanı 2 el kadar.
3c7a5b4359ae09d9d8fa7a178c4f8107.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yaklaşık bir ay kadar önce de benim aracımı iki taraflı birisi çizdi sağ tarafdaki çizikler çok fazla derin olmadığı için pasta cila ile alındı ancak sol kapıdaki çizik çok fazla derindi oraya rütuş yaptık bir şekilde olabildiği kadar kapatmaya çalıştık.Bu tür karaktersiz insanlar olduğu sürece biz ülke olarak ileriye gidemeyiz bu olay ile eline ne geçti çok merak ediyorum şahsen.Neyse sana da çok çok geçmiş olsun çizikler çok derin gözükmüyor pasta cila ile geçebilir tırnağının ucuyla bir kontrol et tırnağın takılıyor mu çiziğe ,takılıyorsa çizik derindir pasta ile geçmeyebilir.Pasta cila işlerini özellikle de böyle sorunlar da bu işte tecrübeli yerleri tercih edersen daha büyük sorunların önüne geçmiş olursun.Tekrar geçmiş olsun.

iugr

0
aefc191cb043be0961346791b4f9aabb.jpg
pasta cila uygulamasından sonra çiziklerden kurtuldum çok şükür... çok haklısınız bir insanın malına ne için zarar verilir anlamış değilim :/

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri