Çizik Yardım

Aracınız
Yaklaşık bir ay kadar önce de benim aracımı iki taraflı birisi çizdi sağ tarafdaki çizikler çok fazla derin olmadığı için pasta cila ile alındı ancak sol kapıdaki çizik çok fazla derindi oraya rütuş yaptık bir şekilde olabildiği kadar kapatmaya çalıştık.Bu tür karaktersiz insanlar olduğu sürece biz ülke olarak ileriye gidemeyiz bu olay ile eline ne geçti çok merak ediyorum şahsen.Neyse sana da çok çok geçmiş olsun çizikler çok derin gözükmüyor pasta cila ile geçebilir tırnağının ucuyla bir kontrol et tırnağın takılıyor mu çiziğe ,takılıyorsa çizik derindir pasta ile geçmeyebilir.Pasta cila işlerini özellikle de böyle sorunlar da bu işte tecrübeli yerleri tercih edersen daha büyük sorunların önüne geçmiş olursun.Tekrar geçmiş olsun.
çok teşekkür ederim sabah baktım kapıda çizgi halinde bir içe çökme var bunu düzeltiyorlarsa problem yok çok fazla değil ama sadece çizik değil neyazıkki

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

iugr

0
Markasını öğrenir size söylerim arkadaşlar.. Gayet başarılı bir çalışma yaptılar.. İlkte baktığında pasta cila kapatmayabilir ama yinede denemek lazım diye işe başladı... Ama sonuç resimde ki gibi oldu parladı baya

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Markasını öğrenir size söylerim arkadaşlar.. Gayet başarılı bir çalışma yaptılar.. İlkte baktığında pasta cila kapatmayabilir ama yinede denemek lazım diye işe başladı... Ama sonuç resimde ki gibi oldu parladı baya

Hocam öğrenebildiniz mi markasını

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam öğrenebildiniz mi markasını

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri