Civic FC5 Cyberaudio multimedya Hk.

Aracınız
Civic FC5 2017
Tamam o var ama km cubugu dan ekranın ısıgını kısmıyor ama farları acınca ekran biraz kararıyor...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aynen farları acınca ekran kararıyo . Km çubuğu olayını en kısa zaman da bi deneyim bende merak ettim . Bi de araç ayarları menüsü de kapı kilitleri ile ilgili seçenekler var hiç baktin mi ben ayna modülü var iki kurcaladım ama modülden mi bisey olmadı . Tam bakamadım ama

Aracınız
Civic FC5 2017
Aynen farları acınca ekran kararıyo . Km çubuğu olayını en kısa zaman da bi deneyim bende merak ettim . Bi de araç ayarları menüsü de kapı kilitleri ile ilgili seçenekler var hiç baktin mi ben ayna modülü var iki kurcaladım ama modülden mi bisey olmadı . Tam bakamadım ama
Bılmıyorum ki yok bakmadim incelemek gerekiyor deneyin bakalım sizde tepkisi ne olacak hocam
Ama bnm aracta kararmaması normal cünkü Orjinal teybınde gece modu için fiziksel tuş vardı bence Honda go olan modellerde yanı Orjinal teybınde km cubugu ndan ekran ışığı kısılıyor ise bu teybdede kısılıyor ama orjınalınde kısılmıyor ise bundada kısılmıyor benımkı nde kısılmıyor du şimdide onun ıcın kısılmıyor
BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri