Civic FC5 Cyberaudio multimedya Hk.

Aracınız
Civic FC5 2017
Evet çevrimdışı Çalışıyo ama dosyasını flash bellege atmak gerek bende torpido daki usb ye taktım flash belleği . Telefon için de orjinal usb yi kullanıyorum zaten sevmiyorum torpido daki usb yi
Aynen hocam sizin elagance mi paket ? KOLÇAK için de USB soket var mi ? Eger yok ise torpido dakı USB yı KOLÇAK içine alma gibi bir projem var ...

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
E

aynen elegance ama kolçak içinde yok. Orjinal tek usb var
Aynen executıve olsaydı bızım torpido larda olmuyacaktı o USB kablosu KOLÇAK ıcıne baglı olacaktı bakalım bole bir proje var aklımda hatta parcalar bıle hazır hepsi soketli ama işte kabloyu nasıl gecırecez bir tek o var hangi plastik parcalar sokulecek internette o kol dayama nın sokulecek kısımlarını göster se hemen yapıcam da şimdi kendım görmeden girişmek istemiyorum araba daha yenı koparmayalım bılmeden ama proje aklımda. Torpido da sevmedım o kabloyu

Aracınız
Civic FC5 2016
Meraba fc5 aracima ayni urunden taktirdim bi kac sorun cikardi aynalar ve bazen sunroof camlar acilmiyo sonradan aciliyo sizdede boyle sorun oldumu acaba

Aracınız
Civic FC5 2017
Meraba fc5 aracima ayni urunden taktirdim bi kac sorun cikardi aynalar ve bazen sunroof camlar acilmiyo sonradan aciliyo sizdede boyle sorun oldumu acaba
Bende bazen bu yan aynalar yapıyor bu işlemi yalnız sanırım koruma ayarı var teyp ayarlarından kapıdaki cam kılıtleyıp acınca duzelıyor neden se arabanın içinde belli bir süre gecırince yapıor genelde

Aracınız
Civic FC5 2017
Bende bazen bu yan aynalar yapıyor bu işlemi yalnız sanırım koruma ayarı var teyp ayarlarından kapıdaki cam kılıtleyıp acınca duzelıyor neden se arabanın içinde belli bir süre gecırince yapıor genelde
Tam nasıl bi sıkıntı oluyo bende bakıyım deneyim ama bende sıkıntı yok

Aracınız
Civic FC5 2017
Tam nasıl bi sıkıntı oluyo bende bakıyım deneyim ama bende sıkıntı yok
Modül var mı sizde ?

Bu ayna kapama tusuna basınca kapatmıyor ama kapı kılıt acma kapama yapınca calısıyor bazen camlarda öle yapıyor yıne aynı sekılde yapınca duzelıyor yalnız camlar ve aynalar aynı zaman da yapıyor . Güvenlik için yapılmış olabilir.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Aracınız
Civic FC5 2017
Fiyatlar düşmüş
Aynen düşmüş

Geri