Civic FC5 Cyclone 12,4 inch multimedia inceleme ve yorumlar

Aracınız
Civic FC5 2016
Bendede suanda koltuk isitmalar aktif, ayrica ejder ile surekli gorusuyoruz :) en son guncel yazilim yollamisti bana. Sizinki ile sadece temada bikac farklilik var sanirsam

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynen çok haklısınız. Benim cihazın montajını da Ejder kardeşim yapmıştı. Benim cihazda halen koltuk ısıtma aktif değil. Aldığım firma ile devamlı görüşüyorum ama herhangi bir yazılım güncellemesi yok şu anda . Acaba o yazılım benim cihazda işe yarar mı ?

Sadece hayal et

Aracınız
Aynen çok haklısınız. Benim cihazın montajını da Ejder kardeşim yapmıştı. Benim cihazda halen koltuk ısıtma aktif değil. Aldığım firma ile devamlı görüşüyorum ama herhangi bir yazılım güncellemesi yok şu anda . Acaba o yazılım benim cihazda işe yarar mı ?

Sadece hayal et

Koktuk isitma icin canbus gerekiyo, sadece yazilim ile olmuyor diye biliyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kayhanbozkus

0
Yönetici
[MENTION=9606]hilmi[/MENTION] bildigim kadariyla gumruge takilip geri donme sikintisi yok sadece eve getiren postaciya fatura edilmis gumruk vergisini odemeniz gerekiyor. Bu konuda engin bilginle aydinlat bizi [MENTION=5311]sadece_hayalet[/MENTION] :)

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=9606]hilmi[/MENTION] bildigim kadariyla gumruge takilip geri donme sikintisi yok sadece eve getiren postaciya fatura edilmis gumruk vergisini odemeniz gerekiyor. Bu konuda engin bilginle aydinlat bizi [MENTION=5311]sadece_hayalet[/MENTION] :)

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Estağfirullah kardeşim. Naçizane yaşadığım süreci anlatayım. Ürünün siparişini verip parasını ödedikten sonra sanıyorum 5-7 gün içinde kapıya getirdiler :). Firma faturayı 100$ kesti. %20 gümrük vergisi 20$ ödedim. O parayı da kargoyu getiren arkadaşa makbuz karşılığı. Hepsi bu . :)))

Sadece hayal et

Geri