Cyclone navigasyon

msgkcn

0
Arkadaslar gecen cuma black edition aracimi teslim aldim uzerinde cyclone marka navigasyon var simdi benim
1. sorum aracin orjinal teybini bana vermediler, vermeleri gerekiyor mu
2. Sorum ise arac geri gorus kamerasi orjinal i mide gore cok kotu gibi geldi bana hatta gibisi yok cok kotu gorunuyor ve klavuz cizgiside bulunmuyor bunun ile ilgili bana ne onerirsiniz

Hayırlı olsun.
Geti görüş kamerası orijinal ancak kaliteli görüntü imid ekranda var, cihaza da ayni kamerayi bağladıkları için, cihaz çözünürlüğü de dusuk olduğundan kalitesiz görünür. Ben cihazı bu iste kullanmiyorum. İmid daha iyi. Ayrıca imidde kılavuz çizgi de var.

Takılan cihaz orijinal hondanin ürünü değil. Eğer aracınız smart editon olsaydı evet, oradaki urun orijinal kabul edinebilir. Ama sizdeki değil. Sanırım bayi bunu hediye etti size. Bu durumda orijinal teybi isteyin. Çünkü maalesef takılan cihazlar eninde sonunda sorun çıkarıyor ve tamiri bir haftadan kısa sürmüyor, bu aralikta diğer cihaz kullanilir . Ayrıca orijinal teybimiz bayağı bir pahalı urun, 3 4 bin tl fiyatı var demişti benim servis. Artık doğru yalan bilemem

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

msgkcn

0
Orjinal teybi bana vermediler arac bu sekilde geldi diyorlar. Biraz baski uygulasam navitech ile degistirsem daha mi iyidir acaba

Aracın o şekilde gelmesine imkan yok çünkü bu durumda tüm civiclerde Cyclone marka navigasyon olmalı. Ama her bayi kendi anlaştığı marka ile çalışıyor. Büyük ihtimalbile sizin orjinal teybinizi başkasına satacaklardır.

Doğru olan bayinin orjinal teybi size vermesidir ancak orjinali alma koşulu ile size navigasyon hediye ettik de diyebilirler. Baştan konuşmak gerekirdi.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

msgkcn

0
Navigasyonu bayi hediye etmedi honda turkiye hediye etti honda.com.tr de kampanyalar kisminda yaziyor (Hediye edilecek navigasyon cihazi cyclone rrw1500 dur) diye ancak orada orjinal teyp ile ilgili hicbir bilgi verilmemis, honda turkiye yi aradim telefon ile gorustugum arkadas orjinal cihazi size vermeleri gerekirdi dedi kaydimi aldi donus yapacaklar bana insallah

Bayiye bak hele :) Araç öyle gelmiş miş!

Hocam orjinal teyibi size kesinlikle vermeleri gerekiyor, hangi marka navigasyon takarlarsa taksınlar.

ikokci

0
Aracınız
Civic FC5 2017
Bu konudaki tecrübelerimi paylaşayım. Araç alma aşamasında bir hayli araştırdım ve pazarlık ettim. Bazı bayiler aracı fabrikadan orijinal teyp ekranı boş şekilde alıyorlar ve ucuza mal ediyorlar. Boş olan ekrana navigasyonlu multimedya takıyorlar ve aracı daha uyguna mal ettikleri için müşteriye uygun fiyat teklif ediyorlar ve satıyorlar. Size tavsiyem cylone ekranı istemeyin. Ben navitech nx221 navi taktırdım ve memnunum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Navigasyonu bayi hediye etmedi honda turkiye hediye etti honda.com.tr de kampanyalar kisminda yaziyor (Hediye edilecek navigasyon cihazi cyclone rrw1500 dur) diye ancak orada orjinal teyp ile ilgili hicbir bilgi verilmemis, honda turkiye yi aradim telefon ile gorustugum arkadas orjinal cihazi size vermeleri gerekirdi dedi kaydimi aldi donus yapacaklar bana insallah
Anladım. Ben bayinin hediyesi sandım. Ama yine de navigasyonun fabrikada takıldığını sanmıyorum. Fabrikadan araç orjinalbteybi ile çıkmıştır ve sonradan sozkonusu navigasyon cihazı takılmıştır diye düşünüyorum. Bence hakkınızı arayın...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Geri