Dijital klima hakkında

Arkadaşlar selamlar, araç 2018 exe Eco. Bu dijital kilima ekranda ayarı beni deli ediyor, arabaya biniyorum bazen güneşten araba nın içi kavruluyor klima açıyorum hemen sonra fan ayarı yapmak için ekrana yöneliyorum orda bi uyarı var onu silmen gerek sonra araç duvara falan yakınsa ekran da ikaz çıkıyor yada geri vitese taktıysan bu sefer kamera açıyor. Yani üflemeyi 2 kademe artırıcam diye ömrümden ömür gidiyor. Yokmu bunun bir basit yolu, koy şunu düğmeye rahat edelim ya. Diğeri de ses açma kapama bu arabada direksiyon dan yönetmeye alışık değilsen radyo sesini açayım derken kaza yaparsın onunda düğmesi yok oda dijital.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Aracınız
Civic FC5 2020
Haklısınız. Maalesef makyajlı kasada bunlar giderildi büyük oranda. Ama halen bi takım saçmalıklar mevcut. Autoya basınca iç sirkülasyonu aktif edip ayaklara üflemeyi kesmesi gibi. Yıllardır opel kullanıyorum ilginç geldi bana da

LYA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar selamlar, araç 2018 exe Eco. Bu dijital kilima ekranda ayarı beni deli ediyor, arabaya biniyorum bazen güneşten araba nın içi kavruluyor klima açıyorum hemen sonra fan ayarı yapmak için ekrana yöneliyorum orda bi uyarı var onu silmen gerek sonra araç duvara falan yakınsa ekran da ikaz çıkıyor yada geri vitese taktıysan bu sefer kamera açıyor. Yani üflemeyi 2 kademe artırıcam diye ömrümden ömür gidiyor. Yokmu bunun bir basit yolu, koy şunu düğmeye rahat edelim ya. Diğeri de ses açma kapama bu arabada direksiyon dan yönetmeye alışık değilsen radyo sesini açayım derken kaza yaparsın onunda düğmesi yok oda dijital.

niye tuşlardan ayarlanması lazım ?

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017

Aracınızda ekranın altında climate tuşu bulunuyor mu?

CIVIC 2017 FC5 RS

LEON 2009 MK2 1.4 TSI

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Fanın o şekilde climate tuşuna basarak ekrandan olması çok saçmaydı ilk çıktığında bunun değişmesi gerek diye düşünmüştüm makyajla değişti. Yani ekrana bir şey olsa nasıl kullanacağız diye düşünen olmamış.

Evet climate tuşu bulunuyor ama tüm bu işlemler o tuşa rağmen gerçekleşenler. Ekran gelmesi gerek fan ayarı için, manuel bir tuş olsun isterdim.

Aracınız
Civic FC5 2018
Konuyla yarı alakalı bir durum olarak klimanın zayıf olduğunu düşünen var mı? Ben de bir de egea var klima yı açar açmaz buz gibi üflüyor, Honda'da soğuğun gelmesini baya bekliyorum.

Aracınız
Civic FC5 2017
Konuyla yarı alakalı bir durum olarak klimanın zayıf olduğunu düşünen var mı? Ben de bir de egea var klima yı açar açmaz buz gibi üflüyor, Honda'da soğuğun gelmesini baya bekliyorum.
fiatin kliması iyi çalisir bende bir tanede 2015 Doblo Multijet var 2 kademede içerisini buz yapıyor hondanın bu fc5 lerdeki klimasi biraz zayıf

Aracınız
Civic FC5 2018
fiatin kliması iyi çalisir bende bir tanede 2015 Doblo Multijet var 2 kademede içerisini buz yapıyor hondanın bu fc5 lerdeki klimasi biraz zayıf

Valla ben bu yaz hiç memnun kalmadım. Hatta gazına falan bakirim dedim ama belli ki alakası yok...

Geri