Dijital klima hakkında

Arkadaşlar selamlar, araç 2018 exe Eco. Bu dijital kilima ekranda ayarı beni deli ediyor, arabaya biniyorum bazen güneşten araba nın içi kavruluyor klima açıyorum hemen sonra fan ayarı yapmak için ekrana yöneliyorum orda bi uyarı var onu silmen gerek sonra araç duvara falan yakınsa ekran da ikaz çıkıyor yada geri vitese taktıysan bu sefer kamera açıyor. Yani üflemeyi 2 kademe artırıcam diye ömrümden ömür gidiyor. Yokmu bunun bir basit yolu, koy şunu düğmeye rahat edelim ya. Diğeri de ses açma kapama bu arabada direksiyon dan yönetmeye alışık değilsen radyo sesini açayım derken kaza yaparsın onunda düğmesi yok oda dijital.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Konuyla yarı alakalı bir durum olarak klimanın zayıf olduğunu düşünen var mı? Ben de bir de egea var klima yı açar açmaz buz gibi üflüyor, Honda'da soğuğun gelmesini baya bekliyorum.
Klima zayıf 10 defa servise gittim söyledim gaza bakıldı kaçak kontrolü yapıldı filtre yeni falan soğutmuyor yeterince kafasına göre çalışıyor bazen de iyi soğutuyor güneş altında kalsın kendine gelene kadar yol bitiyor zaten.

Aracınız
Civic FC5 2017
Klima zayıf 10 defa servise gittim söyledim gaza bakıldı kaçak kontrolü yapıldı filtre yeni falan soğutmuyor yeterince kafasına göre çalışıyor bazen de iyi soğutuyor güneş altında kalsın kendine gelene kadar yol bitiyor zaten.
gölgede yada akşamları da tam tersi baya iyi calısio

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aynen öyle. Benim araba da gün içinde güneş altında eve gidene kadar anca kendine geliyor.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
FC5lerde klima olayını tam çözemediler muhtemelen, halbuki FD6/FB7lerde pek bir sorunu yoktu.

Aracınız
FC5lerde klima olayını tam çözemediler muhtemelen, halbuki FD6/FB7lerde pek bir sorunu yoktu.
Hamid Hocam bence serinin en çirkini fb7 kasa ama en sorunsuz, en sağlam, en sıkıntısızı bu kasa çıktı.
Forumda yanlış anlaşılmaması için birçok fc5 konularına yorum yapmıyorum, ayrıca senden bana kadar birçok eski kasa sahipleri rahatlıkla fc5' e geçebilir.
Bu arada benim görünüş olarak en beğendiğim kasa fc5 ve fd6.

Araçta klimadan vites ışıklandırmalarına, kolon göçüklerinden kaput dalgalanmasına, vites sağırlığından arka yere yakınlığına, bagaj kapağı oynamasından cam dipleri boya atmasına, kulakçık olmamasından giderilmeyen silkelemeye kadar maalesef bazı kronik sorunlar oldu.

Amma velakin kırmızı rs yapılı sedan kasa trafikte dönüp dönüp baktırıyor orasida ayrı işte

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
beyler 2019 honda civic eco executive sahibiyim aksine klimadan aldığımdan zamandan beri çok memnunum hatta llumar ırx 35 seramik en yüksek ısı reddi olan filmi yaptırdım . bodrum izmir gidip geldim bodrumdan dönüşte filmin ısı kesmesiyle klima 22 derece orta şiddette izmire döndüm sonra tabiki soguktan hasta bile oldum yani klima çok iyi hatta uzun yolda klima sabit şekilde gittim tüketim 8.5 e kadar düştü hemde basarak . bu klim olayı sanırım 2019 ve sonrası çok iyi hatta aracıma binen ailem üşüdük klimayı azaltırmsıın dedi halbuki klima 23 orta şiddetti allah nazardan saklasın konfor üst seviye herkese iyi günler

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Hamid Hocam bence serinin en çirkini fb7 kasa ama en sorunsuz, en sağlam, en sıkıntısızı bu kasa çıktı.
Forumda yanlış anlaşılmaması için birçok fc5 konularına yorum yapmıyorum, ayrıca senden bana kadar birçok eski kasa sahipleri rahatlıkla fc5' e geçebilir.
Bu arada benim görünüş olarak en beğendiğim kasa fc5 ve fd6.

Araçta klimadan vites ışıklandırmalarına, kolon göçüklerinden kaput dalgalanmasına, vites sağırlığından arka yere yakınlığına, bagaj kapağı oynamasından cam dipleri boya atmasına, kulakçık olmamasından giderilmeyen silkelemeye kadar maalesef bazı kronik sorunlar oldu.

Amma velakin kırmızı rs yapılı sedan kasa trafikte dönüp dönüp baktırıyor orasida ayrı işte

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam diğer markalara göre FC5in sorunları bence hiçbirşey ama genelde her yeni araçta zaman içinde farklı farklı sorunlar çıkıyor, FB7nin avantajı FD6nın iyileştirilmişi olduğu için sorunsuzluk konusunda eli güçlü.
Yanlız çirkinlik hususunda bence makyajsız FB7 makyajlı FD6 kadar olması da albenili duruyor, bana göre de FC5 pek çekici tasarıma sahip değil, iç dizaynı kendi dönemindeki Golf kopyası gibi hissettiriyor, Civic özgünlüğü yok :) Ama zevkler renkler her bireyde farklıdır tabiki.

Estetik görünüm olarak benim sıralamam,
Makyajlı FD6>Makyajsız FB7>Makyajsız FD6>Makyajlı FB7>Makyajlı ES7>Makyajsız ES7>FC5 ?

Geri