Dijital klima hakkında

Arkadaşlar selamlar, araç 2018 exe Eco. Bu dijital kilima ekranda ayarı beni deli ediyor, arabaya biniyorum bazen güneşten araba nın içi kavruluyor klima açıyorum hemen sonra fan ayarı yapmak için ekrana yöneliyorum orda bi uyarı var onu silmen gerek sonra araç duvara falan yakınsa ekran da ikaz çıkıyor yada geri vitese taktıysan bu sefer kamera açıyor. Yani üflemeyi 2 kademe artırıcam diye ömrümden ömür gidiyor. Yokmu bunun bir basit yolu, koy şunu düğmeye rahat edelim ya. Diğeri de ses açma kapama bu arabada direksiyon dan yönetmeye alışık değilsen radyo sesini açayım derken kaza yaparsın onunda düğmesi yok oda dijital.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Aracınız
Civic FC5 2018
beyler 2019 honda civic eco executive sahibiyim aksine klimadan aldığımdan zamandan beri çok memnunum hatta llumar ırx 35 seramik en yüksek ısı reddi olan filmi yaptırdım . bodrum izmir gidip geldim bodrumdan dönüşte filmin ısı kesmesiyle klima 22 derece orta şiddette izmire döndüm sonra tabiki soguktan hasta bile oldum yani klima çok iyi hatta uzun yolda klima sabit şekilde gittim tüketim 8.5 e kadar düştü hemde basarak . bu klim olayı sanırım 2019 ve sonrası çok iyi hatta aracıma binen ailem üşüdük klimayı azaltırmsıın dedi halbuki klima 23 orta şiddetti allah nazardan saklasın konfor üst seviye herkese iyi günler
dostum giderken sorun yok zaten. şöyle anlatayım, 2 araç düşün, tüm gün kapının önünde 30 derece de kalıyor. Biri civic, diğeri egea. Egea'ya binip konağı açar açmaz buz üflüyor. Honda'ya binip 15 dk eve gidene kadar anca kendini toparlıyor.

Aracınız
Civic FC5 2017
benim klima radyatörü garanti den serviste yenısıyle değiştirilmesi ne ragmen öle 15 dk fılan bekleme ye gerek yok ama bir Fiat'ın klimasi gibi değil beş 6 dk dan sonra kendine gelıyor FC 5 lerin klimasi zayıf model le alakası yok yani aynı klima var 2020 de kı ile ama zayıf diyorsak da o kadar kötü değil ama bir Fiat'ın klimasi gibi sogutmuyor
bu birazda insanın tercihıne gorede değişior. bazısı na 22 sıcak gelirken kımısıne soguk gelıyor. Arsen 22 belki ben senın aracta 22 derecede sıcak ufluyor dıyebılırdım
BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
benim klima radyatörü garanti den serviste yenısıyle değiştirilmesi ne ragmen öle 15 dk fılan bekleme ye gerek yok ama bir Fiat'ın klimasi gibi değil beş 6 dk dan sonra kendine gelıyor FC 5 lerin klimasi zayıf model le alakası yok yani aynı klima var 2020 de kı ile ama zayıf diyorsak da o kadar kötü değil ama bir Fiat'ın klimasi gibi sogutmuyor
bu birazda insanın tercihıne gorede değişior. bazısı na 22 sıcak gelirken kımısıne soguk gelıyor. Arsen 22 belki ben senın aracta 22 derecede sıcak ufluyor dıyebılırdım
Benim araçta sunroof+on cam dahil llumar cam filmi var. %40 a kadar güneş ışığı kesici deniyor. Klima "lo" da çalışıyor. Valla egea'da acar acmaz soguk ufluyor, honda'da eve gidene kadar mecburen camlar i da acik gitmek zorunda kaliyorum yoksa sicak boguyor. Tabi soyle bir fark da var honda siyah, egea beyaz:)

Aracınız
Civic FC5 2017
Benim araçta sunroof+on cam dahil llumar cam filmi var. %40 a kadar güneş ışığı kesici deniyor. Klima "lo" da çalışıyor. Valla egea'da acar acmaz soguk ufluyor, honda'da eve gidene kadar mecburen camlar i da acik gitmek zorunda kaliyorum yoksa sicak boguyor. Tabi soyle bir fark da var honda siyah, egea beyaz:)
yok o kadar kötü değil belkı sizin klima da problem olabılır servise bi gösterin hocam

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sizin klimanızda kronik problem mevcut olabilir, linkteki konuyu inceleyin isterseniz,

Aracınız
Civic FC5 2019
dostum giderken sorun yok zaten. şöyle anlatayım, 2 araç düşün, tüm gün kapının önünde 30 derece de kalıyor. Biri civic, diğeri egea. Egea'ya binip konağı açar açmaz buz üflüyor. Honda'ya binip 15 dk eve gidene kadar anca kendini toparlıyor.
Hocam benim aracımda öğle bir sorun olmadı şükür isterseniz bir servise danışın

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Hava sıcaklığının hissedilirliği bünyeden bünyeye değişir. Çok terleyen ve sıcağa hiç gelemeyen birisi olarak rabbim Çukurova bölgesinde, Adana'da yaşamamı kaderime yazmış ? Aracın soğutmasına gelince; 2019 makyajlı kasa aracımda bu aralar havanın 40° olmasına rağmen bir sıkıntı yaşamıyorum. Klimayı açıp ortalama bir dk sonra camları kapatıyorum ve klimayı 22°'de sabit tutuyorum. Şu an için problem yok. İlerleyen dönemlerde ne olur bilemem. Soğutmuyor diyenlere de birşey diyemem. Çünkü fc5 kasanın kondenser delinme problemi olduğu için zaten bu konuda sabıkalı. Bariz soğutmama varsa mutlaka servise başvurmanızı öneririm.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hava sıcaklığının hissedilirliği bünyeden bünyeye değişir. Çok terleyen ve sıcağa hiç gelemeyen birisi olarak rabbim Çukurova bölgesinde, Adana'da yaşamamı kaderime yazmış ? Aracın soğutmasına gelince; 2019 makyajlı kasa aracımda bu aralar havanın 40° olmasına rağmen bir sıkıntı yaşamıyorum. Klimayı açıp ortalama bir dk sonra camları kapatıyorum ve klimayı 22°'de sabit tutuyorum. Şu an için problem yok. İlerleyen dönemlerde ne olur bilemem. Soğutmuyor diyenlere de birşey diyemem. Çünkü fc5 kasanın kondenser delinme problemi olduğu için zaten bu konuda sabıkalı. Bariz soğutmama varsa mutlaka servise başvurmanızı öneririm.
Bariz soğutmama değil, klimanın geç kendine gelmesi diyebilirim. Düşün ki egea'yla kıyaslıyorum ve egea ilk 10 dk açık ara önde :). Ancak yazılanlardan anladığım kadarıyla benim klimayı servise göstertmem lazım.

Geri