Dik yokus cikamama.

Bence servise danismanizda fayda var, sahsen ben boyle bi sorunla karsilasmadim. Yazilimsal bi sorun olabilir belkide

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bir sikinti oldugunu dusunmuyorum biraz acemiyim arkadaslarinda dedigi gibi sanirim gazi koklememle ilgili bir sikinti oldu birdahaki sefer kademeli gaz vermeyi deneyecegim kayseride oyle bir yokus yok birdaha kirikkaleye gittigimde kademeli gaz veya L modunu deneyecegim.

GT-I9190 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar ticari taksim var Fc5
D ile giderken arabanın hafif zorlanacağı yer gördünüz çekin hemen L ye aşırı yokuş inerkende L ye çekmelisiniz ben öyle yapıyorum uzun vites aralığı yaptığı için araba rahatlıyor ve frenide fazla kullanmıyorsunuz motor frenide yapıyor L de arabanın arkasına karavan bağladınız diyelim L de kullanın kar yağışı varsa L de kullanın herşeyi test ettim ben araç 85.000 km

TURKCELL T60 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Yazilimsal olarak sanziman tepkisini degistiriyor, S modda arac daha yuksek devir ve daha hizli sanziman tepkisi veriyor, motor freni vb mesela, gaza basinca hizlanip, ayagi gazdan cekince kompresyon freni yapiyor. D de normal hizlanma ve devirlenme yapiyor, S moda gore daha sakin ve yumusak bi surus sergiliyor, L modu nerdeyse hic kullanmadim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar ticari taksim var Fc5
D ile giderken arabanın hafif zorlanacağı yer gördünüz çekin hemen L ye aşırı yokuş inerkende L ye çekmelisiniz ben öyle yapıyorum uzun vites aralığı yaptığı için araba rahatlıyor ve frenide fazla kullanmıyorsunuz motor frenide yapıyor L de arabanın arkasına karavan bağladınız diyelim L de kullanın kar yağışı varsa L de kullanın herşeyi test ettim ben araç 85.000 km

L modunu maximum 30 km hizda kullaniniz diyor mesela 60 ile giderken vitesi L moduna getirmemiz sikinti olmaz mi.

L modunu maximum 30 km hizda kullaniniz diyor mesela 60 ile giderken vitesi L moduna getirmemiz sikinti olmaz mi.

Avrasya tüneline girdiğimde 2 km yokuş iniş var hız 70 i geçince L ye alıyorum motor freni yaptırıyorum arabaya sıkıntı olacağını sanmıyorum

Geri