Direksiyon kılıfı

kayhanbozkus

0
Yönetici
Aldigimiz gun sonradan farkettik direksiyonun alt kisminda sanki yuzuk takilmista tırtıklı soyulma vardi. Gunden gune sanki fazlalasiyor gibi soyulma. Cok kalitesiz direksiyonu.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

O tırtıkların oluşmasının sebebi giydiğimiz pantolonlar bende öyle zannediyor dum ama şunu farkkettim arabay oturduğumuda dizimiz bazen direksiyo çarpıyor alttan ben gitdiğşm kotta diz kısmında fermuar vardı o çarpıp çizmil bende valleyle kavga ettim o çizdi diye bir yine kendim direksiyona değince farkettim

Aracınız
Cabuk ciziliyor.özellikkle montun fermuarı falan varsa dikkatli oturma gerek.kılıfı sevmiyorum.kaba duruyor

E6603 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Ben bu kılıf işini pek sevmiyorum, daha önce kullandığım fransız grubu araçlarında da deri direksiyon soyulmalarından sonra deri kaplamasını değiştirmiştim. Maaliyeti 150 TL. Üstelik dikiş rengine kadar seçebilmek ayrı bir hava veriyor. Şu an kullandığım direksiyon da soyulsa yapacağım işlem aynı olur.

Aracınız
Civic FC5 2018
2 aylık aracımın direksiyonu böyle oldu. Kılıf takmak istemiyorum. Bunun açılmasını engellemenin bir yolu yok mu? Ya da ne yapmak lazım tavsiye lütfen250934

Aracınız
Civic FC5 2020
2 aylık aracımın direksiyonu böyle oldu. Kılıf takmak istemiyorum. Bunun açılmasını engellemenin bir yolu yok mu? Ya da ne yapmak lazım tavsiye lütfenEkli dosyayı görüntüle 250934

Bunun gibi görüntüleri yaşamamak için bugün direksiyonumu kendim diktim hocam, hatta bugün konusunu açmıştım nasıl olmuşmu diye,

Buyrun ;

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
FD6 serisinden sonra bence direksiyon derilerinin dayanıklılığı çok azaldı.
Ben zaten kalın direksiyon simidi sevdiğim için aliexpress'ten 3 yıl önce direksiyon kılıfı almıştım, bir miktar parlaması haricinde şimdilik iş görüyor diyebilirim.
FD6-FB7-FC5 Civiclerin direksiyon çapları 36 cm. ve piyasada hep 38 cm.lik direksiyon kılıfları satılıyor, alacakların buna dikkat etmelerini öneririm.

Geri