Direksiyon Kutusu Hkk. (2004 - VTEC 2 ES7)

Aracınız
Sonuç olarak anlatmak istediğim elektronik destekli direksiyon [MENTION=194]Can[/MENTION] onun adıda eps :))

Tapatalk....

Aracınız
Kafam allak bullak açıkcası.. C.tesi günü İzmir de olucam, servise göstereyim bari.. Marmaris'te makinaya bağlama imkanı yok tabii malesef.

Aracınız
çok sağol hocam, normalde döneceğim hemen akşamına Marmaris'e, şayet kalırsam kesin katılırım.

Kieen

0
Aracınız
Ben cliover yaptırdığı da başıma geldi ayni olay direksiyon toplamiyordu ve ağırlaşmıştır sallanmalar mevcuttu rot balansa soktuğumda duzeltiler bence ya orjinal servise götür yada Sağlam bi Rotbalansciya Derim Söylediğin Miktarlar cok Ciddi Fiyat İstanbul da da Atatürk Sanayi Sitesine Bak derim Aradığını Bulursun En azindan
Telefonla Bilgi Al Yardim Edilcek Birsey Varsa Arastirirz
Vtec2 GõnderiLdi.?

Aracınız
Evet tüm gün terakki deydim arkadaşlar. Durumu anlattım sizinde dediğiniz gibi ilk giride gosterdigim parça arizali olsaydi esp ışığı yanardi sorun o değil o parca kaynakli degil, kutuyu sokecez illa 2-3 gün sürer dediler. Ayrıca ayni şekilde min. 300 tutacağini parça gerekirse fiyatın ona gore artacağını söylediler. Velhasil ptesi yeniden izmire gelip aracı sabahtan bırakıp dua etmeye başlayacağım.

Geri