Direksiyon Kutusu Hkk. (2004 - VTEC 2 ES7)

Aracınız
hocam esp motorun arızalı deilse ki gorunen o kutudan çok bir şey çıkmaz diye düşünüyorum. Ama kutu sökülüp sorun bulamazlarsa gene esp yonelebilirler sana tek tavsiyem sorunun cozulmuyorsa o parçaya para ödeme onu taktik bunu taktik ama olmadı deyip geçebilirler umarım en ufak şeyle atlatır keyifle aracına binersin şimdiden geçmiş olsun

Tapatalk....

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=1619]bravo32[/MENTION]

hocam inşallah basit bir şeydir sizi üzmez.

Aracınız
Evet bugun sabah 8:30 da verdim öğlene doğru alt direksiyonu söktüler ve 18e kadar bekledim. Çözülemedi, bugün kalacağını yarın toplayıp test yapacaklarını söylediler. Tahminim sizinde dediğiniz gibi bulunamayacak ve çıkma bakalım diyecekler. Tabii yine bir 300 - 400 alacaklar benden.. sanırım böyle sonuclanirsa çok sevdiğim arabami saticam :( buna insanın sinir sistemi dayanmıyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Evet bugun sabah 8:30 da verdim öğlene doğru alt direksiyonu söktüler ve 18e kadar bekledim. Çözülemedi, bugün kalacağını yarın toplayıp test yapacaklarını söylediler. Tahminim sizinde dediğiniz gibi bulunamayacak ve çıkma bakalım diyecekler. Tabii yine bir 300 - 400 alacaklar benden.. sanırım böyle sonuclanirsa çok sevdiğim arabami saticam :( buna insanın sinir sistemi dayanmıyor.

Sorun bulmadan geri mi toplayacaklarmış?

Aracınız
Beş kuruş verme derim emin olmadan parça deisme yazık günah eps motorunun direnci ni olctur yeterli güç veriyormu yurt dışı sitelerde benzer sorunları okudum inşallah eps motoru değildir

Tapatalk....

Aracınız
Direksiyon mili hafif yamuk ve tornacıda düzeltildi dediler. Teste çıktık aslında nispeten bir düzelme var evet fakat artık normale döndü mü? Hayır malesef :( marmaris e dönerken aydın otobaninda rahatça deneme fırsatım oldu. Sorun şu ki şeritte durmuyor araba, ille 2 elle kontrol etmem gerekiyor, ya da tek elle de olsa sürekli efor sarfetmek zorunda kalıyorsunuz. Gerçekten insanın moralini alt üst eden bir durum. 540 lira ödedim, hafif iyileşme oldu ancak düzelmedi malesef.
velhasıl bir üst kasayı almaya niyetlenmek uzereyim. Hicbir arabam bu kadar uzmedi, allah kimsenin basina vermesin.

Aracınız
Çözülmeyen soruna 540 TL ben olsam ustayida yanima alır test surusu yaptırır sorun cozulsun diye herturlu cirkefligi yaparım 540 TL az paramı bir torna için bu ne ya .Korktugum sey hep söylediğim başına gelmiş

Tapatalk....

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam içinize sinmiyor ise dediğiniz gibi aracı satın daha fazla maceraya girmeyin.

Aracınız
Sorma hocam icim ciz etti bnimde ama bilirsin iste yetkili servisleri, sadece kutuyu acmaya 300 dediler, daha iyisi direksiyonun degismesidir diyorlar. Herkes gibi bende arabami cok seviyordum aslinda, ben 2. Sahibiyim, daha 99binde tup gormemis orjinal boyasi uzerinde bir araba. Iyilessin diye elimden geleni yaptim ama nafile. Satilana kadar belki marş bile basmam, o kadar sogudum aracimdan.

Geri