Direksiyon kutusu problemi

Herkese selam arkadaşlar.bozuk parkeli yollarda arabanın ön sağ tarafınfan ses geliyor.bugün honda radar şeref usta var floryada oraya gittim sesin direksiyon kutusundan geldiğini söyledi yarım günde tamirini yaptırıp teslim edeceğini söyledi.sizce tamirini yaptırmalımıyım sonradan tekrar bozulduğunu falan yazmışlar bazı sitelerde ne yapsam acaba?

Girmişsiniz, problem ve çözümler bölümüne, insanların kendi tecrübeleri sonucu bulduğu çözümlerin paylaşıldığı yerde honda sorun onda, sorunsuz honda yok, vb. Gibi yorumlar yaziyorsunuz.

Bu başlık altında ne bekliyorsunuz ki.

Başka forumlara da gittiğinizde bu tip bir ana başlık altında yine sorun görürsünüz.

Bu biraz bakış acısı ile ilgili, sorunlar ve problemler başlığını hangi markanın forum sitesinde okursanız o marka gözünüzde sorun yumağı olarak görünür. Forumun ve markanın kalitesi ise çözümlerin olması ya da forumdaslarin yardımları ile ölçülür kanaatindeyim.

Burada sorun olarak yazılan seyler küçük şeyler, dikkat edin bir şanzıman arızası, motor arızası gibi şeyler yok. Honda belki mükemmel değil ama sorun olarak en az ve küçük sorun çıkaranlardan biri. Sorunsuz bir üretici ben bilmiyorum.

Örneğin hiç vw forumu problemler başlığına baktınız mi,

Özetle acizane onerim biraz daha bakış açınızı değiştirmeniz, ya da aracınıza ısınamamış olabilirsiniz, mümkündür. Honda, piyasada en çabuk likide donebileceginiz araçtır, satın. Gerçekten sorunsuz olduğunu düşündüğünüz bir markaya geçin

Syg

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak

dogru soyluyorsunuz. sorunsuz arac yok. sadece basliklara bakarak cok sorun oldugunu düşünmüştüm. Diğer forumlara girmedim açıkçası. birkac problem dışında ben problen yaşamadım. onlarda sifir arac alimlarda yasanabilecek seylerdi. baska arac alin demissiniz ama ben 2 ayda honda hastasi oldum vazgecemem:))) sadece problemleri görünce gözüm biraz korktu ayni sorunlari yasarmiyim diye o kadar.

Honda bence karalanması gereken en son markalar arasındadır özellikle motor olarak kimseyi üzeceğini sanmıyorum ufak tefek motor kulağı direksiyon kutusu problemi gibi sıkıntıları olabilir ama bunlar çok masraf gerektirmeyen kolay yapılabilecek arızalar.He şunu belirteyim bu direksiyon kutusu problemi konusunu ben açmıştım.tamirini yaptırdım şu anda hiçbir sıkıntım yok tamir ücretide 350 tl...

Ewett kardeş honda dünyada kendini kanıtlamış bi marka motor mekanik olarak üzerine tanımıyorum ancak bu bi gerçek kaporta olarak çok çok iyi denemez aslında yeni nesil diğer markalar da aynı incecik sac tamponlar emanet gibi honda motor mekanik gibi birde kaporta yapsaymis dünya dev i olurdu

sorun sende değil, fark bizde!?

DADAŞ

0
Ad Soyad
Fırat Kaplan
Aracınız
Civic FB7 2013
aynı sorun bende de oldu arkadaşım, garanti kapsamında benim direksiyon kutusu da değiştirildi. tamir konusunda bir fikrim yok

Ahoni

0
Arkadaşlar forumda yeniyim ege bölgesinde direksiyon kutusu tamiri yapan varmı (aydın izmir denizli) servis direksiyon kutusu dedi lokur lokur sesde var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar forumda yeniyim ege bölgesinde direksiyon kutusu tamiri yapan varmı (aydın izmir denizli) servis direksiyon kutusu dedi lokur lokur sesde var yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Hocam İzmir de mutlaka vardır, ama direksiyon kutusundaki problemin tamir edilebilir durumda olması önemli.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Tıkırtı burçlarını tornada tekrar yapıp yerine takıyorlar toplamda 300 TL civarı maliyeti var demişti ciglide ki performans Honda da yapiyorlar

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba
Benim aracimin airbag kapaginda ses geliyor kapagi biraz yukari it Ince ses kesiliyor aracim 2015 civic ne yapmam gerekiyor

Hocam aracınız garanti altında, servise ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Geri