Direksiyon soyulması ve yıpranması ?

Aracınız
Direksiyonda soyulmalar ve yıpranmalar başladı bugun honda artı ya gittim garantiden değişmesi için artık bunların garantisi olmadıgını felan dilan boş boş konustu ... honda Türkiye mesaj attım bu durum hakkında şimdi honda japanyo'da mesaj atacam .muha.

2

0
Ynt: Direksiyon soyulması ve yıpranması ?

Hocam km vs takıyor honda türkiye bir haftadır sürekli görüşüyoruz. Garanti kapsamında kabul etmiyor.değiştiremeyiz diyorlar.bence forum olarak mail atalım.toplu destek ve baskı lazım.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

[quote author=RÜZGAR23 link=topic=538.msg11695#msg11695 date=1409906690]
Hocam km vs takıyor honda türkiye bir haftadır sürekli görüşüyoruz. Garanti kapsamında kabul etmiyor.değiştiremeyiz diyorlar.bence forum olarak mail atalım.toplu destek ve baskı lazım.
[/quote]

Hocam Honda Türkiye'nin müşteri hizmetlerinin mailini bulabilirsek mail baskısı yapılabilir.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Acaba sorunu yaşayan kullanıcı çözebildimi bu sorunu merak ettim ;) Ayrıca araçlarımız için kaliteli direksiyon kılıfı satan bir yer varsa bilgilendirme için cevap verebilirse sevinirim.

Aracınız
Arkadaşlar bu sorunu çözebilen kimse yok mu ?

SM-E700H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben hyundai i30 da aynı sorunla karşılaştım adamlar direk değiştirdiler böyle bir bahane yok kullanıcı hatası yok direksiyonuda mı tutmayak :D bu kadar basit bir malzeme olamaz daha 29 binde üst tarafı parça parça elimize geliyor. 30 bin bakımda direticem değişim için

kara82

0
Aracınız

onancc

0
Aracınız

onancc

0
Aracınız
Beni en çok korkutan direksiyon üzerindeki tuşların beyazlamasi hep onları kullanıyorum biran once beyazlasinda garanti den değişeyim?

yaşasın tapatalk!!

IMAG1078.jpg

üstat bundan bahsediyorsun herhalde :( Öyle sanıyorum ki aracın ilk sahibi hanımefendinin sol başparmak tırnağına borçluyum bu soyulmuş 2 tuşu. garanti de olmadığı için düşünüyorum napabilirim diye. bi fırsat bulursam etrafını iyice maskeleyip çok hafif bi plastidip püskürtmeyi deneyeceğim. başka önerileriniz olursa onlarada açığım.

Geri