Direksiyon soyulması ve yıpranması ?

Aracınız
Direksiyonda soyulmalar ve yıpranmalar başladı bugun honda artı ya gittim garantiden değişmesi için artık bunların garantisi olmadıgını felan dilan boş boş konustu ... honda Türkiye mesaj attım bu durum hakkında şimdi honda japanyo'da mesaj atacam .muha.

Aracınız
http://civictr.com/showthread.php/1773-Honda-Civic-Direksiyon-Derisi-Simiti

Aliexpressten aldığım kılıfı birkaç ay önce yapmıştım halen problem yok, servisteki çalışanlar bile hayran kaldılar. Tavsiye ederim.

QA2o4k.jpg

Ben bundan sipariş verdim Ürün geldi fakat kendim dikemem imkansız,bir kaç yer gezdim direksiyonu sökmek lazım falan dediler bir çare bulamadım İzmir'de bu işi yapacak kimse varmı acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Trust

0
Aracınız
Ekli dosyayı görüntüle 1816

üstat bundan bahsediyorsun herhalde :( Öyle sanıyorum ki aracın ilk sahibi hanımefendinin sol başparmak tırnağına borçluyum bu soyulmuş 2 tuşu. garanti de olmadığı için düşünüyorum napabilirim diye. bi fırsat bulursam etrafını iyice maskeleyip çok hafif bi plastidip püskürtmeyi deneyeceğim. başka önerileriniz olursa onlarada açığım.
Bi arkadaşımız garanti den değişti hocam o tuşları.

Aracınız
Net üzerinde suni ve hakiki deri ürünler de var. Sanırım kavrama açısından daha iyi sonuç verecektir. Yakın zamanda uygulama yapmayı düşünüyorum.

Geri