Dizel civic yokuş çıkarken gelen ıslık sesi

Aracınız
Civic FC5 2018
Dizel 7000 km deki aracım yokuş tırmanırken özellikle 1500~2000 devir aralığında ıslık benzeri ses gelmeye başladı. Camlar açıkken daha net duyuluyor. Vitesten ve hızdan bağımsız olarak belirttiğim devir aralığında oluyor. Başına böyle bir durum gelen var mı. Önemli bir arıza işareti olabilir mi?

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Hocam daha önce gelmeyen bir sesti ama. Hep gelse problem yok ama 2 gündür geliyor bu ses

Aracınız
Civic FC5 2018
Servise gittim anlamadılar. Daha geniş bir zamanda incelemek için randevu verdiler. İnşallah yeni bir problemimiz olmaz...

Sıfır arabada ne problem yaşayabilirsin en fazla abi ? Üstelik honda'da .. hondanın türkiyedeki lanet servislerine bir çekidüzen vermesi lazım sadece

"Yüksek devir bandında yaşamaktır HONDA"

Aracınız
Civic FC5 2018
Sıfır arabada ne problem yaşayabilirsin en fazla abi ? Üstelik honda'da .. hondanın türkiyedeki lanet servislerine bir çekidüzen vermesi lazım sadece

Yok sesi videoya kaydedip merkeze soracaklarmışta bilmem ne... Pek umudum yok olumlu bir geri dönüş olacağından. Adama bu ses önceden yoktu 2 gündür geliyor diyorum devirsiz kullanınca gelir diyor. Önceden neden yok o zaman diyorum merkeze atıyor topu

Yok sesi videoya kaydedip merkeze soracaklarmışta bilmem ne... Pek umudum yok olumlu bir geri dönüş olacağından. Adama bu ses önceden yoktu 2 gündür geliyor diyorum devirsiz kullanınca gelir diyor. Önceden neden yok o zaman diyorum merkeze atıyor topu

Dizel yeni ürün gamına girdi servisler şuan bilgisiz bu sizi ilgilendirirmi hayır diyorum ya servislerin kendine acilen çekidüzen vermesi lazım allahtan araçlar sorunsuz da yolumuz düşmüyor para peşindeler sadece eskiden yağ bakımını bile serviste yaptırırdım artık gitmiyorum 250 tl ye işçilik dahil hallettiğim işe 2 katı para istiyorlar sadece honda yetkili servisi değil hepsi böyle

Aracınız
Civic FC5 2018
Dizel yeni ürün gamına girdi servisler şuan bilgisiz bu sizi ilgilendirirmi hayır diyorum ya servislerin kendine acilen çekidüzen vermesi lazım allahtan araçlar sorunsuz da yolumuz düşmüyor para peşindeler sadece eskiden yağ bakımını bile serviste yaptırırdım artık gitmiyorum 250 tl ye işçilik dahil hallettiğim işe 2 katı para istiyorlar sadece honda yetkili servisi değil hepsi böyle

Aynen bütün markalar böyle ama honda gerçekten çok şikayet almaya başladı hem servis işçiliği hemde fiyatlar konusunda. Böyle giderse aracımı satıp bir daha honda nın kapısının önünden dahi geçmicem

Geri