dizel mi benzin lpg mi

Aracınız
Civic FC5 2020
merhaba 1 aydır civiclere bakıyorum arada kaldım en iyisi buraya sormak
260-290lara fabrika çıkış lpg ler var 2020 model
290 civarlarinada dizeller var
sizce hangisi daha mantıklı kafamdaki soru işaretleri dizel satışı bitti ne kadar sürdürülebilir ?
benzin lpg çok fazla satılık var sıkıntılı bir araç mı ?
şimdiden teşekkürler

Cebim rahat etsin diyorsan benzinliden uzak dur. daha önceden benzinli FC5 kullandım 8 aydır lpg li FC5 kullanıyorum her hangi bir sıkıntısını görmedim dizel için bir yorum yapamıyacağım. Gönül rahatlığı ile LPG li araç alabilirsin.

Aracınız
Civic FC5 2020
hocam teşekkür ederim dizeli satarken sorun yaşayacağımı düşünüyorum çünkü satışı kalktı lpg konusunda böyle yorumlar geldikce iyi oluyor

gunesec

Özel Üye
merhaba 1 aydır civiclere bakıyorum arada kaldım en iyisi buraya sormak
260-290lara fabrika çıkış lpg ler var 2020 model
290 civarlarinada dizeller var
sizce hangisi daha mantıklı kafamdaki soru işaretleri dizel satışı bitti ne kadar sürdürülebilir ?
benzin lpg çok fazla satılık var sıkıntılı bir araç mı ?
şimdiden teşekkürler
Pek bir şey ifade eder mi bilmem ama:
Dizel atak, turbo, LPG ile uğraşmam diyerekten dizel bir araç aldım. Ortalama yakıt tüketimi 6 litre civarı. Uzun yolda çok kasarsam 100km de 5 litre yakıyor. Dikkat etmezsem 6 yı geçiyor. Hesap yapınca LPG den pahalıya geliyor. Aldığıma pişman oldum.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Ben dizelini aldım,yeni kasa dizel gelsin yine alırım.Bu tamamen tercih meselesi.Senede yaklaşık 20-25 bin km yol yapiyorum ve bu zamana kadar hep dizel araç kullandım.LPG li araca ben çok sıcak bakmıyorum,benzinli alsaydım RS modelini alırdım.

Aracınız
Civic FC5 2020
yani tamamen satışla alakalı kronik bir sorun yok iksinide satması kolay gibi duruyor çok teşekkürler cevaplar için

Lpg 2020 model civic kullanıyorum bende , herşeyinden yakıtından çok memnunum. Dizel araç bizim araçlarımıza göre daha ataktır diye düşünüyorum. Benim şahsen tek ufak sıkıntım rapma ve yokuşlarda ağır kalıyor biraz başka bir sıkıntısı yok

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
hocam teşekkürler dizel yada lpg de sıkıntı yok ozaman geriye bütçeyi ayarlamak kalıyor ona göre yapicaz secimi son bir soru daha olabilir 2020 elegance 2019 executive olarak hangisini seçmeliyim

Kendi fikrim 2020 elegance son makyajlı kasa herşey var araçta. Exe ile farklar starstop çalıştırma ,deri koltuk ve jant bunlar sizin için önemliyse onu tercih edin. Pek önem vermezseniz benim gibi model yılı daha yeni araç almak daha iyi sanki

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri