dizel mi benzin lpg mi

Aracınız
Civic FC5 2019
hocam teşekkürler dizel yada lpg de sıkıntı yok ozaman geriye bütçeyi ayarlamak kalıyor ona göre yapicaz secimi son bir soru daha olabilir 2020 elegance 2019 executive olarak hangisini seçmeliyim
Fiyatlar aynı değildir, eğer aynıysa exetuve makyajlı olmayan kasadir. Makyajlı kasa elegance vardı satıp makyajlı exetuve aldım çok memnun kaldım exetuve bayağı güzel.

Aracınız
Civic FC5 2020
hocam makyajli makyajsiz nasıl ayırt ediyorsunuz ? deri koltuk start stop cezbetmiyor değil ama dizel alırsam elegance yeni tercih edicem gibi

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
merhaba 1 aydır civiclere bakıyorum arada kaldım en iyisi buraya sormak
260-290lara fabrika çıkış lpg ler var 2020 model
290 civarlarinada dizeller var
sizce hangisi daha mantıklı kafamdaki soru işaretleri dizel satışı bitti ne kadar sürdürülebilir ?
benzin lpg çok fazla satılık var sıkıntılı bir araç mı ?
şimdiden teşekkürler
> Foruma hoşgeldiniz. Eco modeli daha çok tercih edildiği için satış ilanı daha fazla oluyor.
> Öncelikle senelik kilometreniz, sürüş tarzınız önemlidir. Aracı satmak için mi alıyorsunuz yoksa binmek için mi?
> Uzun süre binmeyi düşünmüyor iseniz Eco olur. Uzun süre binecek iseniz dizel olur.
> Yeni nesil dizel motorlar iyice hassas hale geldi. (Euro 5 sağolsun) Yakıt seçer, kısa mesafeyi sevmez, dpf denen garantiden değişmeyen pahalı parçaları var.
> Dizel ve Eco'nun şanzımanlarıda farklı! Cvt'nin bakım aralığı daha sık.

Aracınız
Civic FC5 2020
hoşbulduk hocam teşekkür ederim cevap için binmek için bakıyorum km yaparım dizel ilk tercih ama lpg yide pas gecmiyorum bakıyorum onada sehrimdeki satılıklara

Aracınız
Civic FC5 2019
hoşbulduk hocam teşekkür ederim cevap için binmek için bakıyorum km yaparım dizel ilk tercih ama lpg yide pas gecmiyorum bakıyorum onada sehrimdeki satılıklara
Ne alacaksan geç kalma derim, maalesef fiyatların düşeceği ya da piyasanın oturacağı yok. Her yapılan düzenleme yine art niyetli kişilere yarıyor. Hiç biri tüketiciye ya da garibana yaramıyor maalesef. ÖTV düzenlemesi olunca bir heyecan oldu ama nerdeyse hiç bir firma ortalama binilecek arabayı vermiyor sadece elde kalan araçlardan sürdüler piyasaya. 265 bin liraya elegance alan oldu mu gerçekten merak ediyorum? İnşallah bir an önce gonlunuzdeki araca kazasız belasız binersiniz.

Geri