Dizel mi LPG'li mi?

Aracınız
En güzeli.. İleride o ledler çok can yakacak, deri koltukların kalitesini hepimiz biliyoruz zaten. Eski klasik sistem en güzeli. Tek can sıkıcı noktası eski kasasınin elegance paketinde far yıkama ve X farlar ile birlikte gelirken şimdi böyle değil.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kafkef

0
Hocam araç garantili değil mi? Neden kaskodan yaptırdınız.?.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracı ben yaptırmadım, arabayı alırken benle ilgilenen satıcı arkadaş, abisinin başından böle bi olay geçtiğini anlattı. Bide garantilik bi durum yok, otoparktan çıkarken aracı sürtmüş ön far patlamış onu demek istemiştim.:)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Elegance'ın farlarına kısa ve uzun led ampül takıyorsunuz hem aydınlatma güzel oluyor hem de görüntü. Exe'de deri koltuk yerine elektrikli ön koltuk, bel desteği beklerdim. Dizel Türkiyede ekonomi amaçlı alınır. Lpglisi daha ekonomikken dizele fazla ödeme yapmak tamamen zevk, haz meselesi. Hemen hemen tüm markalarda modellerin orta paketlisini sıfır alıp kullanıp satmak daha az zarar ettirir.

Peki otomotik dizel elegans ile lpg extv den hangisi tercih edilir arada 5 bin oynuyor

Aracınız
Peki otomotik dizel elegans ile lpg extv den hangisi tercih edilir arada 5 bin oynuyor
Dizelin devri yavas yavas kapaniyor. Bir de meşhur partikul filtresi arizasi var ki ekonomi yaptiricaz diye devirsiz ve keyifsiz arac kullanip yaklasik 15bin tl civarina kulanici hatasi diye ittirdikleri. Sirf bu durum bile insani dizelden soğutuyor. exe eco kullanip sattim suan rs kullaniyorum. Ust paket ikinci elde de her zaman daha hizli gider. Exe deki artılar bence almaya deger. Anahtarsiz çalıştırma ve deri koltuk bu ikisi bile sahsen tercih sebebim oldu. (Koltuk isitma elegance ta yoksa eger o da cabası)

MHA-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

mert11

0
Merhaba bu hafta bayiden sıfır civic almaya karar verdim ama avmlerde sıkıntı yaşama problemi nedeniyle kafam karıştı tereddütte kaldım fiyatlar hemen hemen aynı sizce executive Eco lpgmi elegance dizelmi almak daha doğru şuan için
Kesinlikle dizel al bence.Bir benzin bir lpg alacaksın ne gerek var dizel al gitsin. Formda memnun kalmayan yok dizelden. Tabi karar senin.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Lpg li araçla 10 yıldır hiçbir avm de sıkıntı yaşamadım. Tercih meselesi tabi ama ben yinede dizel almanızı tavsiye ediyorum.

FD6 - FB7

Dizel otomotik zf şanzumanı çok övüyorlar bide 300 tork olması lpg li elegansdan farkı hayalet gösterge pover shift ve dokunmatik vites yeri tercih sebebim şuan tum markaların en çok tutulan yakıt tipi dizelken lpg yi en fazla kullanan bir millet olarak teredut etmemiz normal galiba :)

Hocam verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim yarın akşam deneme sürüşü yapıcaz bugün yaptırmadılar nöbetçi çalışan sayısı azmış. Peki hangisi executive elegance hangisi daha mantıklı?
Bütçeniz yeriyorsa kesinlikle executive alın derim. İnşallah alıp kullanınca ne demek istediğimi anlarsınız.

FD6 - FB7

Geri