Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Aracınız
Civic FC5 2018
Şehir içi kullanalı 100 km oldu yakıt tüketimi 9.3lt, aracım 1450 km de ve bunu bir çok sefer denedim araç şehir içi gerçekten çok fazla yakıyor. Araç otomatik

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Şehir içi kullanalı 100 km oldu yakıt tüketimi 9.3lt, aracım 1450 km de ve bunu bir çok sefer denedim araç şehir içi gerçekten çok fazla yakıyor. Araç otomatik

Lenovo K33a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yazın 5.5 ile 6 litre olan tüketimim kışın 10 litreleri bile görüyor. Aracım Manuel ve 11000 de. Bence çok değil. Bu şartlarda bütün araçlar aynı yakar

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Arkadaşlar cam silecek suyunu kullandığınız zaman motor kısmına sızma oluyor mu? Ben nezaman kullanım sonrasında kaputu kaldırsam sol kısımdan aşağı doğru sızmış oluyor motor bölümüne. Sizdede böyle mi? Bunun doğru düzgün bir tahliye kanalı falan yok mu acaba

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda civic sedan dizel elegans otomatik aracı yeni aldım 2018 model, fiyat 138.500 TL ye, araç konfor ve aklınıza ne gelirse onlar açısından fiyat performans sınıfına göre iyi diyebilirim ama şehir içi yakıt harbiden çok fazla benzin +tüplüdeyken ortalama en kötü 11-13 litre arası yaktığını düşünürsem bu şuan 9 litre yakıyor harbi fazla, aldıktan sonra yorum vs araştırınca şunu anladım araba alacaksan benzin olacak tüp vs uğraşmayıp binecen dizel masraflı her açıdan

Aracınız
Civic FC5 2018
Honda civic sedan dizel elegans otomatik aracı yeni aldım 2018 model, fiyat 138.500 TL ye, araç konfor ve aklınıza ne gelirse onlar açısından fiyat performans sınıfına göre iyi diyebilirim ama şehir içi yakıt harbiden çok fazla benzin +tüplüdeyken ortalama en kötü 11-13 litre arası yaktığını düşünürsem bu şuan 9 litre yakıyor harbi fazla, aldıktan sonra yorum vs araştırınca şunu anladım araba alacaksan benzin olacak tüp vs uğraşmayıp binecen dizel masraflı her açıdan
araciniz kac km? En azindan 5000 km yapin.Dur kak trafikde aracin yakit yaakimi dusmez.Tam aksine artar.

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
araciniz kac km? En azindan 5000 km yapin.Dur kak trafikde aracin yakit yaakimi dusmez.Tam aksine artar.

Daha 1000 civarı ama çevre yolu 80-100 le gittiğim bir kaç an hariç hep şehir içindeyim o açıdan diyorum zaten şehir içinde Ankara dayım ben, trafik dur kalk vs de çok olduğundan şehir içi 9 litre civarı yakıyor, yalan olmasın Rs veya benzinli civic te duyduğuma göre burda şehir içi 12 litre yakıyormuş

Aracınız
Civic FC5 2018
Daha 1000 civarı ama çevre yolu 80-100 le gittiğim bir kaç an hariç hep şehir içindeyim o açıdan diyorum zaten şehir içinde Ankara dayım ben, trafik dur kalk vs de çok olduğundan şehir içi 9 litre civarı yakıyor, yalan olmasın Rs veya benzinli civic te duyduğuma göre burda şehir içi 12 litre yakıyormuş
Eger yillik km coksa tabii ki dizel alin derler.Birde arac otomatik ise yakit tuketimi yuksek olur

Geri