Civic FC5 Dizelci arkadaslar buraya

Aracınız
Civic FC5 2018
Paylaşım için teşekkürler.arac manuel mi?Bu arada dizel araçlarda depoyu tamamen boşaltmak sakıncalı diye biliyorum!
Evet araç Manuel. Depoyu tam olarak boşaltmam hiç bir zaman. Yakıt lambası yanınca gider alırım genellikle. Bu depoyu doldurduğumda 38.5lt mazot aldı. Bizim araçların deposu 46.5lt zaten isteseniz de depoyu bitene kadar kullanamazsınız

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
Günaydın. 30000km bakımı için servisten fiyat aldım 1350tl dedi. Yağ olarak mobil1 0 30 kullanıyorlar ve yağ nekadara geliyor dediğimde yağ 500tl ye geliyor dedi. Geçen 20 bin bakımına gittiğimde motul 0 30 yağı kendim alıp gitmiştim servis bunu kabul etmişti şimdi etmiyorlar. Yağla ilgili sorun yaşarsanız garanti kapsamı dışında kalır diyorlar. İnternette licuimoli 0 30 yağ eceaC3 onaylı 380tl 1.sınıf yağ yine alıp kendim servise götüreyim diyorum yağla ilgili ne sorun yaşayabilirim ki ? Serviste bakıma gidip mobil1 koyduran arkadaş oldu mu? Yağla ilgili bir şikayeti varmı? Dpf den dolayı yağ kalitesi bizim dizellerde önemli mobil1 bu kalite ihtiyacını ne ölçüde karşılar ? Mobil 1 i 500 tl ye mi koydursam kendim 380 e daha kaliteli bi yağla mı gitsem ne dersiniz ?

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Günaydın. 30000km bakımı için servisten fiyat aldım 1350tl dedi. Yağ olarak mobil1 0 30 kullanıyorlar ve yağ nekadara geliyor dediğimde yağ 500tl ye geliyor dedi. Geçen 20 bin bakımına gittiğimde motul 0 30 yağı kendim alıp gitmiştim servis bunu kabul etmişti şimdi etmiyorlar. Yağla ilgili sorun yaşarsanız garanti kapsamı dışında kalır diyorlar. İnternette licuimoli 0 30 yağ eceaC3 onaylı 380tl 1.sınıf yağ yine alıp kendim servise götüreyim diyorum yağla ilgili ne sorun yaşayabilirim ki ? Serviste bakıma gidip mobil1 koyduran arkadaş oldu mu? Yağla ilgili bir şikayeti varmı? Dpf den dolayı yağ kalitesi bizim dizellerde önemli mobil1 bu kalite ihtiyacını ne ölçüde karşılar ? Mobil 1 i 500 tl ye mi koydursam kendim 380 e daha kaliteli bi yağla mı gitsem ne dersiniz ?

40 bin bakımda mazot filtresi değişiyormuş.fiyat 1700-1900 lirası geçiyor.Bu esnada dpf hatası alan oldu.Bende çok şükür cikmadi

MI 5s cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ugr60

0
40 bin bakımda mazot filtresi değişiyormuş.fiyat 1700-1900 lirası geçiyor.Bu esnada dpf hatası alan oldu.Bende çok şükür cikmadi

Dpf çok şükür bu zamana kadar bendede çıkmadı hiç ki çıksa bile zaten dpf direk kullanıcı hatası garanti kapsamına alınmıyor. Ben kendi yağımı alıp gidecem galiba enazından daha iyi yağ koyarım aracıma.

Dbf hatası nedir arkadaşlar. Kullanıcı hatası olarak sayılmasının sebebi nedir. Neye dikkat etmeliyiz bu hatayı almamak için . 2019 dizel civic premium sahibiyim. Şu an 200 kmde .

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Dbf hatası nedir arkadaşlar. Kullanıcı hatası olarak sayılmasının sebebi nedir. Neye dikkat etmeliyiz bu hatayı almamak için . 2019 dizel civic premium sahibiyim. Şu an 200 kmde .

> Tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
> Paylaştığım konularda bahsi var.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Aracınız
Civic FC5 2018

Km daha az olduğunda hemen çıkmayacaktır. Düşük devirlerde aracınızı kullanmamaya çalışın tabii ki aşırı yüksek devirlerde de fazla tutmamaniz gerekir.

Geri