Eco Civic (lpgli) Hakkında...

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Bu durumun bu kasada düzeltilmemiş olması tam bir fiyasko olmuş. Nedir bu arkadaş. Dışarıdan bir girişimci bunu kendi modülü ile yapabiliyorken üretici 1 gram arge yapmamış bu konuda.

Mrb bende 2016 elengance eco aldim fakat lpg devreye girdiginde wuu diye bi ince bir ses geliyor bayagi rahatsiz edici bi olay arabayi alali 2 gun oldu ayrica on farlar buhar yaptı servise gelin dediler kardan dolayı henuz gidemedim.

Eco Civic (lpgli) Hakkında...

Merhaba depoyu fulleyip düz bir yerde soldaki lpg mode tuşuna ses gelene kadar basılı tutun gösterge resetliyor
buhu geçici bendede olmuştu artık olmuyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim sorunlarım şöyle;
1. Arkaya 3 kişi binince tümseklerden geçerken gıcırtı geliyor
2. Arka cam yağışlı havalarda görüşü sıfır denecek kadar az
3. Ön cam silecek suyunu çalıştırınca yan camlara geliyor ve orda dönüp duruyor su
4. İstanbul içi hangi servisi tercih etmeliyim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Mrb bende 2016 elengance eco aldim fakat lpg devreye girdiginde wuu diye bi ince bir ses geliyor bayagi rahatsiz edici bi olay arabayi alali 2 gun oldu ayrica on farlar buhar yaptı servise gelin dediler kardan dolayı henuz gidemedim.

Hocam bahsettiğiniz ses bendede var ve dediğiniz gibi sinir edici. bir kaç araçta denedim ses hepsinde mevcut.

Muhtemelen tuple alakali bi sikinti var servisin bu durumu gidermesi gerekiyor. yoksa arabadan nefret ettiriyor o derece rahatsiz ediyor :(

Suana kadar bir cozum bulamadi servis normal bi ses diyor her arabada var diyorlar fakat ben disarda tupculede goturdum 2.3 tüpçünün soyledigi tüpün regülatör govdeye monte oldugu icin iceri lok lok lok diye dizel gibi ses verior

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri