Eco elegance otomatik vites kalkışta silkeleme

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar herkese merhabalar. 2012 civic eco elegance otomatik vites aracım kırmızı ışık vs. Sadece ilk kalkışlarda titreme silkeleme yapıyor biraz hizlaninca geçiyor . Araçta brc fabrika çıkış lpg var. Benzinde de aynı sorun mevcut acaba neden olabilir herkese teşekkürler ..

Aracınız
Civic FB7 2012
Arkadaşlar 1 aydır çözemediğim sorunu bugün sonunda hallettik. Araba kalkışta tekleyerek gaz yiyor ve ani hızlanmalarda gaz kesip silkeliyordu. Ustaların çoğu buji bobin değişecek demesine rağmen sorun tahmin ettiğim gibi hava filtre körüğü yırtığından çıktı neredeyse her tarafı yırtıkla doluydu. Yapıştırıp bantlayip taktık ve araba resmen kendine geldi. Çıkmasını bulunca degistiricem .Teklemeye dair hiçbir şey kalmadı bu işlemden sonra. Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

Ad Soyad
Erkan Can KÖSE
Aracınız
Civic FE1 2022
Arkadaşlar 1 aydır çözemediğim sorunu bugün sonunda hallettik. Araba kalkışta tekleyerek gaz yiyor ve ani hızlanmalarda gaz kesip silkeliyordu. Ustaların çoğu buji bobin değişecek demesine rağmen sorun tahmin ettiğim gibi hava filtre körüğü yırtığından çıktı neredeyse her tarafı yırtıkla doluydu. Yapıştırıp bantlayip taktık ve araba resmen kendine geldi. Çıkmasını bulunca degistiricem .Teklemeye dair hiçbir şey kalmadı bu işlemden sonra. Yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.
Sorunun halledilmesine sevindim. Ustamla görüştüm bana çıkma parça arayacak, siz de ankarada olsaydınız size de yardımcı olmaya çalışırdık. Siz de bakın bulamazsanız yine yardımcı olmaya çalışırız, iyi günler.

Aracınız
Civic FB7 2012
Aracım otomatik civic fb7 kalkışta önce tekleme ve 3000 deviri geçince arada bir vuruntu yapıyordu. Burdaki konuyu okuduktan sonra kaputu açıp kontrol ettim ve hava filtresi hortumunun fotoğraftaki gibi yırtılmış olduğunu gördüm. İnternetten parçayı şipariş verdim, n11 den aldım yan sanayi ama birebir uyum sağlayan parça. Parça gelir gelmez ustaya dedim bu parçayı değiştir araç kalkışta tekliyor dedim. Ustanın cevabı bundan olacağını sanmam tekleme bujidendir dedi. Olsun sen değiştir dedim. Parça değişti gerçekten araçta ne kalkışta tekleme kaldı ne de 3000 devir sonrası vuruntu.
IMG_20201203_171509.jpg

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracım otomatik civic fb7 kalkışta önce tekleme ve 3000 deviri geçince arada bir vuruntu yapıyordu. Burdaki konuyu okuduktan sonra kaputu açıp kontrol ettim ve hava filtresi hortumunun fotoğraftaki gibi yırtılmış olduğunu gördüm. İnternetten parçayı şipariş verdim, n11 den aldım yan sanayi ama birebir uyum sağlayan parça. Parça gelir gelmez ustaya dedim bu parçayı değiştir araç kalkışta tekliyor dedim. Ustanın cevabı bundan olacağını sanmam tekleme bujidendir dedi. Olsun sen değiştir dedim. Parça değişti gerçekten araçta ne kalkışta tekleme kaldı ne de 3000 devir sonrası vuruntu.
Ekli dosyayı görüntüle 263078
Geçmiş olsun. Evet bu zamanla oluyor. Bununla ilgili konumuz mevcut. Kronik olarak belirlendi. Tavsiyem bir daha o ustaya gitmeyin. Honda'dan anladığı falan yok!

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2015
Bu parça kronik evet.

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Honda CRV
Gecmıs olsun , Valla burdakı ınsanlar sanayıdekı ustalardan daha usta Cunku herkes basından gecen tecrubesını paylasıyor
Bilgi paylasıldıkca guzel

Geri